Už jen několik volných vstupenek na Česko-Slovenský ples!

Velkolepý 6. ročník Česko-Slovenského plesu 2019 a očekávaný vrchol plesové sezony se uskuteční 16. února 2019. Výjimečný ples obou zemí se tradičně koná v Obecním domě v Praze.

ČSPles 2016_Zahájení 4. ročníku Česko-Slovenského plesu ve Smetanově síni

Stále nemáte ten pravý dárek? Obdarujte svého partnera a zprostředkujete mu zážitek na který jen tak nezapomene. Chcete udělat radost svým rodičům a setkat se se zajímavými osobnostmi? Dopřejte si zážitek z lahodných pokrmů od známého šéfkuchaře. Česko-Slovenský ples je připomínkou, ale také živým důkazem nadstandardních vztahů mezi Čechy a Slováky.

ČSPles 2016_Z vystúpenia pražského česko-slovenského folklórneho súboru Limbora

Můžete se těšit na pestrý program v duchu významné příležitosti 30. výročí Sametové revoluce a 50. výročí od konání prvního česko-slovenského plesu v čele s moderátorem Martinem Dejdarem a slovenskou moderátorkou Lucií Barmošovou. Na pódiích se představí legendární jazzman Laďa Kerndl. Živým ztělesněním spojení Česka a Slovenska je držitelka devíti česko-slovenských Zlatých slavíků, Hana Zagorová. Krásná Mária Čírová, která před pár dny oslavila 30. narozeniny a ženské publikum osloví charismatický Adam Ďurica. Hvězdná kapela No Name se svými hity roztančí i to »neplesové« publikum. K tanci bude hostům zpívat a hrát celá plejáda českých a slovenských sólistů, kapel a folklorních souborů. Na hlavním pódiu bude umělce provázet Rozhlasový Big Band Gustava Broma, pod taktovkou Vladimíra Valoviče doplněn o smyčcovou sekci. V sálech Obecního domu se bude servírovat galavečeře z dílny Francouzské restaurace Art Nouveau. Mistr kuchyně Patrik Bečvář bude podávat exkluzivní plesové menu vhodné pro tu nejnáročnější klientelu.

ČSPles 2016_Pohled z balkonu na hlavní Smetanovou síň

Zde si můžete prohlédnout video z Česko-Slovenského plesu 2018

https://www.youtube.com/watch?v=JPTnmoh9RQ4&feature=youtu.be

Více infa: www.ceskoslovenskyples.cz

ČSPles 2016_Kromě servírovaní 3chodové galavačeře v duet servisu, nechybí ani výběr kvalitních vín ČSPles 2016 ČSPles 2015

Foto: www.ceskoslovenskyples.cz