Noc s hvězdami slaví dvacátiny

Část účinkujících se sešla na tiskové konferenci ke 20. ročníku benefičního koncertu Noc s hvězdami na zámku Zahrádky v nově zrekonstruované restauraci Sněmovna v Jakubský.

IMG_3814a

Všechny kolegy pozval zpěvák a producent této benefice Martin France, který na akci zazpívá po dvacáté. Zavzpomínal na to, že to před těmi devatenácti lety opravdu nebylo jednoduché. Tenkrát se tam poprvé potkali s Romanem Vojtkem, Tanjou a Gabrielou Bártíkovou. „Diváků dorazilo přibližně třicet a místo rautu jsme si opékali buřty,“ zavzpomínal France.

IMG_3805a

Mezi »držáky« této akce patří už neodmyslitelně moderátorská dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura, kteří zde budou moderovat již osmnáctým rokem. Po sedmnácté se na akci objeví zpěvák Jarek Šimek, který se po zdravotních problémech pomalu vrací na podia.

IMG_3766a

Na tiskovku dorazil Josef Laufer, který prozradil, že má rozepsanou v pořadí již třetí knížku a jinak, že u něj nejsou žádné novinky. Přišli i pěvečtí benjamínkové Kamila Hübsch a Milan Šatník, který zde zároveň zazpíval píseň od skupiny Queen. Promluvit přišel i zakladatel první pánské kabaretní a burleskní skupiny The Roosters Jan Laca, která bude pro diváky na zámku Zahrádky překvapením. Na závěr tohoto setkání pak všichni účinkující rozkrojili slavnostní dort a pustili se do připraveného rautu.

IMG_3723a

Kromě všech přítomných účinkujících dorazí i další zpěváci. Jelikož se letos slaví 100 let české státnosti, přijedou i interpreti ze Slovenska a to pěvecká legenda Marcela Laiferová, která se už měla objevit na akci vloni, ale při pádu si zlomila ruku a proto nepřijela. Přijede zazpívat i Martin Harich. A kromě nich dorazí také Ilona Csáková, Petr Vondráček, David Deyl, Sabina Křováková, Zuza Nová a kapely The Rockset, Angels a El Ectro Folk.

Jubilejní dvacátý ročník koncertu Noc s hvězdami se uskuteční v sobotu 4. srpna od 18 hodin na zámku Zahrádky v obci Zahrádky u České Lípy.

 IMG_3678a

Podívejte se na upoutávku zde:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=3yC3PYUa7SA&feature=youtu.be

 36944759_10205239588945262_6763920823674732544_n

Foto: Martin Production

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353