Pojďte si pochutnat na krokodýlech, žábách a hadech

Palác Pardubice bude 18. května 2015 od 13 do 14 hodin hostit jedinečnou ochutnávku exotických lahůdek. Gurmánská akce u příležitosti blížícího se Fresh Festivalu (dříve Apetit Festival) se opět ponese v duchu netradičních pokrmů z cizokrajných surovin. Své kuchařské umění předvede a pokrmy před očima diváků připraví experimentální šéfkuchař Petr Koukolíček.

Zabi stehynka v tempure z medvediho cesneku na okurkovem salatu se zakysanou smetanou s cervenou repou
„Zveme všechny do Paláce Pardubice na ochutnávku pokrmů, které si v našich podmínkách v restauraci běžně neobjednáte. Občas se ale zariskovat vyplatí a v tomto případě to platí zvlášť. Odměnou vám bude lahodná chuť a především nevšední zážitek. Veškeré ochutnávky jsou zdarma, takže dorazit a vyzkoušet pro naše zeměpisné podmínky netypickou kuchyni může opravdu každý,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka Paláce Pardubice.

Petr Koukolicek
Menu Petra Koukolíčka nabídne nečekané kombinace, například filet z krajty královské na špízu v teriyaki marinádě s batátovým pyré, krokodýlí medailonky v zelené kari pastě, žabí stehýnka na bylinkách nebo Nitro Tiramisu připravené v kapalném dusíku při -196 °C.

Foto: www.palacpardubice.cz


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353