Tarot Magie Druidů

Svět magický, tajemný a prostupující i všedním dnem. Ať chceme nebo ne, určitě vnímáme alespoň roční období i své vlastní životní cykly. A právě do toho všeho nám zapadá Tarot Magie Druidů, protože tu zavoní jarem, tu oranžovými podzimními listy a tu divokostí zeleně – navíc tu objevíte i starobylý styl vyobrazení postav, symboliky, ostatně je to mnoho vjemů, které může každý pozorovat jinak. Rozhodně to je ale tarot, který působí hodně do hloubky už jen díky svému obrazovému zpracování.

A velká chvála za to, že karty jsou na velkém formátu. Ty obrázky, detaily a vjemy si to zaslouží.

Velká je i kniha… a ta rozhodně stojí za pozornost.

Průvodce na cestě životem

Knihu Tarot Magie Druidů si můžete z karetní sady naprosto oddělit a nechat si ji v knihovničce pro průběžné pročítání: Je jako sbírka příběhů a moudrosti, kterými si vytvoříte atmosféru kolem sebe kdykoliv budete chtít. Pro samostatné čtení – paráda!

Navíc tu najdete nejen mnoho informací o tradicích, do nichž byly autoři zasvěceny (jako základ to stačí, kdo potřebuje něco víc, jistě si dohledá), ale také klasické tarotové informace, z nichž mne nejvíc zaujalo pojetí jednotlivých čísel. Probudilo zvědavé porovnávání s numerologií. Nebo jednotlivých dvorních karet, kdy na danou osobu můžete s větším důrazem nahlížet jako na osobu určitého věku, nejen tedy zkušeností…. A rázem vznikají nové obrazy, nové vjemy a nové způsoby, jak tarot obecně vnímat.

Pro koho by se tento tarot hodil?

  • Kdo chce nahlížet hlouběji, a tady je jedno, je-li to začátečník, nebo pokročilý.
  • Kdo potřebuje, aby karty měly barvu, šťávu a atmosféru
  • Kdo se rád zabývá cykličností života, živly a souvislostmi

Perfektně kartičky ukazovaly mapu života, kterou žijeme, kterou cítíme a ze které potřebujeme jít dál. Dávají nám pochopit vnější svět, spojit ho s vnitřním a vydat se dál.
Třeba.

Nebo pro vás… budou o něčem jiném. Ani bych se nedivila. Jsou magické…

 

Více infa:  www.synergiepublishing.com

 

O autorech:

Phillip a Stephanie Carr-Gomm byli zasvěceni do tradice Druidů i Wicca a zastávají funkci předsedy a písaře Řádu Bardů, Věštců a Druidů. Phillip je sám autorem mnoha knih s touto tématikou, Stephanie je vystudovaná umělkyně, pracovala v opeře a nyní spolu s manželem tvoří vzdělávací programy, karty, knihy.

Will Worthington je Pendragonem Řádu Bardů, Věštců a Druidů. Posledních třicet let pracoval jako ilustrátor a jeho práce odráží zájem o artušovskou dobu, ilustroval několik knih a tyto karty.

 

Foto: Nakladatelství Synergie Publishing SE

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353