Přijeďte se podívat do Liberce na Česko z nebe

Ty nejkrásnější letecké pohledy na Českou republiku si můžou prohlédnout návštěvníci obchodního centra NISA v Liberci. Do 31. srpna 2018 se zde totiž koná výstava leteckých fotografií z knih edice Česko z nebe na podporu připravované knihy Liberecko z nebe z CBS Nakladatelství. Vstup je zdarma a výstava je přístupná každý den od 9 do 21 hodin.

CBS-výstava-lbc (5)

„Liberecko má toho mnoho, co nabídnout. Celé území je převážně hornaté s dominantou severních Čech, horou Ještěd, na jejímž vrcholu se nachází hotel s televizním vysílačem, který nabízí mnoho krásných pohledů z výšky na okolí. Pohledy z výšky nabízí také výstava leteckých fotografií Česko z nebe, která mapuje krásná místa z nejrůznějších koutů naší země. Srdečně zváni jsou všichni, kteří mají rádi své okolí a rádi by si jej prohlédli z jiného úhlu,“ říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka vydavatelství CBS.

CBS-výstava-lbc (2)

Výstava se nachází v obchodním centru NISA v Liberci, které je otevřeno každý den od 9 do 21 hodin. Návštěvníci mají možnost si ji prohlédnout do 31. srpna. Jedná se o upoutávku na novou knihu leteckých fotografií Liberecko z nebe připravovanou CBS Nakladatelstvím.

CBS Nakladatelství je známé kromě leteckých knih, také výrobou ručně malovaných map jednotlivých regionů, ale i větších území. Dále se zabývá výrobou fotomap, orientačních plánů a dalších propagačních materiálů, jimž jsou podkladem letecké snímky nebo umělecká práce malířů.

CBS-výstava-lbc (3)

Na knize Liberecko z nebe CBS Nakladatelství spolupracuje s partnery, což jsou města, obce, školy, organizace a firmy z tohoto regionu. Partneři spoluprací získají hodnotný dárek pro své obyvatele, žáky, zaměstnance, zákazníky a další osoby, kterým chtějí udělat radost poutavou knihou.

CBS-výstava-lbc (4)

Místo konání výstavy:

Obchodní centrum Nisa

České mládeže 456

Liberec

Datum: 23. 7. – 31. 8. 2018, každý den 9 – 21 hodin

Vstupné: Zdarma

Více infa: www.cbs-cesko.cz

Foto: www.cbs-cesko.cz