Ochutnejte horskou pohodu na Dolní Moravě díky pohádkovému pikniku

Roztáhněte piknikovou deku na horské louce nebo si prostřete na stole ve stínu starých stromů. A zatímco si necháte vyprávět pohádku plnou známých nadpřirozených postav Dolní Moravy, pusťte se do oběda, který nachystali kuchaři hotelu Vista. Díky novému pohádkovému pikniku na Dolní Moravě si můžete užít nadcházející podzimní dny ještě o něco víc.

Je to velmi snadné – piknik si dopředu objednáte a podle toho, kolik výletníků vyrazí, si vyzvednete baťůžek či koš. V telefonu si vyberete jedno z pěti ideálních piknikových míst: u lasičky, divočáka, medvěda, vlka a výra. Kromě posezení tu objevíte tabule s pohádkou a dřevěné sochy zvířat. Pak už stačí jen využít QR kód a nechat si z telefonu vyprávět příběhy o horském duchu Stamichmanovi či vílách Marahwě a Mateřídoušce. Kromě pohádky se však dozvíte též něco o zdejší přírodě a zvířatech z horských lesů.

A co se skrývá v piknikovém koši? Mistři z kuchyně hotelu Vista chystají pečené kuřecí paličky, sýry od místního farmáře, čerstvou zeleninu a ovoce, limonádu a víno. V každé sadě najdete též nádobí a deku pro chvíle nerušeného lenošení po dobrém obědě.

Užijte si pohodový podzim na českých horách a objevte více pokladů Dolní Moravy či speciální ubytovací balíčky na: www.dolnimorava.cz

Foto: www.dolnimorava.cz