Přijďte si pro autogram Vladimíra Párala

Autogramiáda Vladimíra Párala a beseda se spisovatelem proběhne ve středu 26. února v Knihy DOBROVSKÝ Arkády Pankrác v Praze. Velikán české literatury se po více než dvaceti letech vrací s dílem Kniha o biči. Součástí akce bude křest nové knihy, kterého se zúčastní i populární komička a herečka Iva Pazderková.


A kdo nestihne přijít za populárním spisovatelem do Prahy, bude mít ještě jednu šanci – a to v Brně. Autogramiáda Vladimíra Párala a beseda se spisovatelem proběhne ve středu 5. března v Knihy DOBROVSKÝ Brno Joštova a to od 17 hodin.

Kniha o biči
Jeden z nejoblíbenějších českých spisovatelů přichází po dvacetiletém odmlčení s novým skandálním dílem. Kniha o biči je mrazivým příběhem o moci a sexu i o moci sexu. Vzrušující novela navazuje na znepokojivé romány jako Historie od Pauline Reage, Venuše v kožiše od Leopold von Sacher-Masoch či Trestanecká kolonie Franze Kafky.

O autorovi:
Vladimír Páral se řadí k nejvýznamějším českým spisovatelům 20. století. Je autorem desítek próz. Proslavil se zejména knihami Soukromá vichřice, Profesionální žena, Milenci a vrazi. Podle jeho knih vznikla řada filmů. K těm nejznámějším patří právě zmínění Milenci a vrazi či Playgirls, jeden z prvních českých erotických snímků. Erotika,vztahy, sexuální motivace jednání jsou motivy, které provázejí Páralovu tvorbu po celý život.

Foto: www.knihydobrovsky.cz