Moučková a Votočková přivítaly novou knihu o příšerkách z Monster High

Palác knih Luxor na Václavském náměstí patřil příšerkám! Na křtu nové knihy Ghúlmošky na věky věků, která je čtvrtým pokračováním oblíbené série o příšerkách ze strašidelné školy Monster High a vychází u nakladatelství Cooboo. Kmotrou knížky se stala česká spisovatelka Petra Neomillnerová, akci moderovaly dabérky Nikola Votočková a Jitka Moučková. Ty pravidelně propůjčují své hlasy hrdinkám Draculauře, Logooně a Operettě v souvisejících animovaných filmech o neohrožených příšerkách. Dětem také prozradily, jak se dabing dělá a jaké to vlastně je, mluvit za kreslenou postavičku. A protože se blížilo pololetní vysvědčení, dostaly děti možnost vyplnit si jedno vlastní – monsterkovské.


Série knížek americké autorky Gitty Daneshvari o příšerkách z Monster High vypráví poutavý příběh o kamarádství, střední škole, lásce a odlišnostech, navíc je »říznutá« tak trochu hororovým motivem. Ve čtvrtém díle, který nese název Ghúlmošky na věky věků, se na střední škole Monster High začínají dít divné věci.

Nová studentka Wydowna Spiderová odhaluje svým kamarádkám Rochelle Goylové, Robecce Steamové a Venus McFlytrapové hrozbu, jíž představuje pradávná generace příšer. Jejich cílem je změnit školu Monster High na děsivé místo, kde bude ghúl ghúlovi vlkem. Osud všech je tak v rukou strašikámošek, které svou neohrožeností a ztřeštěností baví i překvapují dětské čtenáře.


Kmotrou knihy se stala česká spisovatelka Petra Neomillnerová. Spolu s ní a moderátorkami Nikolou Votočkovou a Jitkou Moučkovou novou knihu pokřtily dvě z přítomných dětí, pro něž bylo křtění knížky novou a zajímavou zkušeností. Zvlášť při soutěži následující po slavnostním křtu, a ve které bylo možné vyhrát panenky, knížky a filmy, ukázali malí návštěvníci, že o světě příšerek z Monster High opravdu hodně vědí.

Foto: www.knowlimits.czWarning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353