Colette Baron-Reid – Orákulum bohyní

Další z řady karet od americké autorky Colette Baron-Reid vyniká jemností, něhou, zároveň do hloubky zavádí čtenáře do světa bohyň různých kultur. Ač různé kultury, tak rozdílné ženy, tak zjistíme, že jejich poselství a důvody, proč se v různých částech světa uctívají, jsou nám blízké.

Třeba Bílá bizoní žena:  „Je ideální čas, abyste se podívala na svůj život z perspektivy  míru, harmonie a smíření – je to sféra lakotské bohyně zvané Bílá bizoní žena. Je načase opustit svět hry protikladů správný/špatný, dobrý/zlý a vstoupit do posvátného prostoru, kde můžete sdílet bez záludných úskoků a jednat s přáním, aby z toho měli prospěch všichni. Budete ráda, že jste tak učinila.

Zaujměte pokorný, ale uzemněný přístup k životu. Může z toho vzejít jen dobré. Bílá bizoní žena podporuje právě takový způsob bytí ve světě.

Vyladění

Nevědomá rozhodnutí a chování mohou být ve světě zdrojem pokřivení a zkreslení. Těžko zvladatelné pocity jsou nedílnou součástí cesty sebeobjevování. Potlačujete, co je vám nepříjemné, abyste přežila? Možná jste se dočasně ocitla v nepříjemné fázi vztahu a nevíte, co dělat.

Bílá bizoní žena vám nabízí následující úkol: zkuste považovat nepohodlí, trapnost, rozpačitost a nepříjemnosti za posvátné kvality. Představte si, co by se stalo, kdyby se to, co jste dosud považovala za nedostatek, vadu nebo selhání, stalo krásnou, nedílnou součástí života.

Každý nádech je posvátný, každá chyba, kterou uděláte, je darem a každá příležitost poučit se ze vztahu je požehnáním. Požehnejte všem částem sebe samé a života, protože vy jste posvátná.  Bílá bizoní žena si přeje, abyste žila v míru.

Orákulum bohyní v praxi

Z ukázky si již lze představit, co se ve vás bude dít, pokud si tuto kartu na některém z výkladových míst pro svoji otázku vytáhnete. Zamyslíte se. Zahloubáte se nad sebou samými. Nad vlastnostmi, které máte, ale které možná neprojevujete, protože tu je tisíc PROTO. Většinou zbytečných nebo více či méně snadno odstranitelných. Když jsem přemýšlela, i na základě provedených výkladů, pro co se karty hodí nejvíc, velmi rychle jsem zavrhla původní myšlenku, že léčí staré rány. Že nás tahají z traumat a dají procítit to, co ve skutečnosti umíme, proč tu jsme, co bychom měli zkusit ve svém životě projevit. I když to také, záleží na tom, kde se zrovna ve svém životě nacházíte. Ale pro úplně bolavá traumata to mohou být karty velmi silné. Je třeba se sebrat a začít konat. A tak jsou asi nejlepší pro chvíle, kdy dlouho přešlapujete na cestě, na rozcestí a nevíte… tak tady uvidíte, kudy. Kde v sobě najít ty správné emoce, naladění – aby se cesta ukázala sama.

V tomto směru jsou to karty perfektní!

A kdoví, třeba právě Bílá bizoní žena vás oslovila.

Knížečka je stručná, jasná, velmi hezky čtivá a doporučuji čtení o tom, jak karty vznikaly, sálá z nich péče, láska a nadšení, se kterým byly karty tvořeny.

Karty jsou pak jemně laděné, snivé… a do tváře každé bohyně lze hledět s vírou a bez bázně.

 

O autorce:

Collete Baron-Reid je světově uznávaná expertka na vykládací karty, vytvořila v tomto balíčku most mezi mystikou bohyní a pozemským životem. 52 karet pro vás… 52 různých přátelských výpovědí od vnitřních žen, které nosíme v sobě.

 

Foto: www.synergiepublishing.com

 


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353