Yvonne Přenosilová dostala první cenu v životě

Talkshow Aleše Cibulky Sejdeme se na Cibulce oslavila padesátku! Dárky ale dostali vzácní hosté a tentokrát si jich Cibulka pozval také rovnou padesát. Kulatiny spolu s nimi oslavil tuto sobotu na TV Barrandov.


Do jubilejního dílu si Aleš Cibulka pozval pět desítek nejvýraznějších hvězd, které se po dobu vysílání jeho talkshow vystřídaly v křeslech pro hosty v Divadle u Hasičů. „Pro mě je největším dárkem to, že si všichni udělali čas, že navzdory hroznému vedru přišli, přestože pro některé je tohle počasí doslova vražedné. A hlavně to, že je všechny mohu považovat za své přátele. Cením si toho, že mi přišli poblahopřát k tomuhle jubileu,“ prohlásil dojatě Cibulka bezprostředně po natáčení a namísto toho, aby přijímal dary, rozdával on.


„Padesátý díl je výjimečný nejen v tom, že běžel v premiéře v sobotu v hlavním vysílacím čase namísto pondělka. Ale já těch kulatin využil k tomu, abych svým hostům předal ceny v podobě křišťálových cibulek za neobyčejný přínos pořadu, a to hned v několika kategoriích,“ prozradil oblíbený moderátor, s tím, že oceněné skutečně pečlivě vybíral.
Jubilejní 50. díl přišli s Alešem Cibulkou oslavit například Heidi Janků s manželem, Kateřina Brožová, Petra Černocká s mužem, Milan Drobný, Pavlína Filipovská, Linda Finková, Vladimír Hron s maminkou, Iva Hüttnerová, Eva Pilarová s manželem, Yvonne Přenosilová, Marie Retková, Yvetta Simonová, Ljuba Skořepová, Karel Štědrý, Marie Tomsová, Pavel Trávníček s partnerkou, Gabriela Vránová, Josef Zíma, Ladislav Županič a celá řada dalších.


Získat křišťálovou cibulku si přál každý. „Nejenom, že je unikátní v tom, že jsem se na její výrobě osobně podílel. Sám jsem se ji ve sklárně v Novém Boru naučil foukat a vyrobit. Upřímně řečeno, myslel jsem, že pro potřeby reportáže vyrobím zmetek a ten hned vyhodíme. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi opravdu křišťálová cibulka podaří a že o ni budu škemrat. Ten můj »zmeteček« musím mít! Ale řeknu vám, není to legrace. Nejtěžší bylo přinutit sklo, aby vás začalo poslouchat. A víte co? Tuhle prestižní cenu nemá ještě nikdo, ani Karel Gott!“ prozradil s tím, že během natáčení plnila »cibulka« ještě jednu velmi důležitou funkci. „Ona je studená, chladí, a to opravdu každý ten den ocenil,“ směje se při vzpomínce na parné natáčení Cibulka.

Foto: TV Barrandov