Monika Bagárová a Ben Cristovao opět spolu!

Několik měsíců po rozchodu jsou osmnáctiletá Monika Bagárová a pětadvacetiletý Ben Cristovao opět spolu! Jeden z párů českého šoubyznysu, který se dal dohromady během televizní pěvecké reality show, se dal znovu dohromady. Nikoliv však v soukromí, ale pro kampaň jedné sportovní a lifestylové značky. Ještě před časem to přitom vypadalo, že si bývalí milenci půjdou svou vlastní cestou a jejich osudy už se nezkříží.


Monice Bagárové a Benovi Cristovao se podařilo to, o čem jejich kolegové jen sní. Nejenže si díky své pracovitosti, nadšení a talentu vydobyli své místo na české hudební scéně, ale také dokázali důstojně ustát rozpad jejich vztahu. Od toho neuplynul ještě ani rok a oba jsou znovu zamilovaní.


Tentokrát je ovšem nesblížila pověstná jiskra, ale láska k módě a vytříbený styl, se kterým by dostali propustku i od módní policie za velkou louží. Právě proto si je vybral přední světový výrobce sportovního a volnočasového oblečení a obuvi a oba zpěváci se, stejně jako čtrnáctinásobná držitelka cen Grammy Alicia Keys, nově stali tvářemi exkluzivních modelů kolekce Reebok Classics.


„Nová kolekce Reeboku sází na nadčasovou klasiku, přitom je ale trendy, taková móda mě baví. A že jsem na kampani musela spolupracovat s Benem? To mi vůbec nevadí, zůstali jsme přáteli, i když to zní jako klišé,“ prozradila čerstvě plnoletá Monika Bagárová, jejíž tvrzení potvrzuje i Ben. „Mám rád pohodlné sportovní
a streetově navržené oblečení, proto jsem rád, že jsem se kampaně pro Reebok mohl zúčastnit. S Monikou jsme přátelé a jsme v kontaktu,“ usmívá se talentovaný zpěvák.


Oblečení a obuv Reebok Classics pro nadcházející podzim a zimu se inspiruje bohatou minulostí značky a jejím nestárnoucím stylem. Novou kolekci charakterizuje slogan »It takes a lot to make a Classic« a ke koupi je od října 2012 ve vybraných prodejnách A3 Sport. Navíc všichni, kteří nechtějí módním trendům jen podléhat, ale stejně jako Monika a Ben je udávat, si mohou na stránkách www.reebok.cz navrhnout své originální »R« a vyhrát některou z dvanácti stylových cen.

Foto: Archiv firmy Reebok