Radim Špaček nerad natáčí postelové scény!

Herec, režisér a scenárista Radim Špaček se svým posledním filmem Pouta ovládl letošní České lvy. „V 90. letech jste natočil zajímavý film Mladí muži poznávají svět,“ vzpomene si Jan Kraus. „Jako student FAMU jsem byl za války v Bosně a řekl jsem si, že by bylo dobré to zachytit na film. Zavolal jsem do České televize, líbilo se to, tak jsem to natočil během dvou týdnů,“ popíše svou tehdejší zkušenost. Připomene také, že za jeden svůj film má ale i cenu za nejhorší film roku, že mu to však vůbec nevadilo.


„Vy prý jezdíte do Indie. Každou chvíli sem někdo přijde a řekne, že jezdí do Indie, a já si už připadám trochu jako blbec, že jsem tam nebyl. Proč tam jezdíte?“ načne další téma Jan Kraus. „Líbí se mi tam, mám rád ty lidi,“ vysvětlí Radim, kterého láska k Indii přivedla k zájmu o bollywoodskou tvorbu. „Co vám tam dělá tak dobře?“ zajímá moderátora. „Lidi se tam pořád smějou,“ dozví se. Radim Špaček také prozradí, že chystá další film, a zavzpomíná na natáčení seriálů, kterým se nebrání. A co točí nerad? „Dost protivný jsou různý choulostivý scény,“ svěří se. Natáčení postelové scény ve filmu Pouta dokonce prý předcházela bezesná noc režiséra a pár panáků s herci před samotnou klapkou.


Mimo herce a režiséra Radima Špačka uvidíte v premiérovém třicátém prvním díle Show Jana Krause v pátek 1. dubna ve 21.50 hodin na Primě Českou Miss 2011 Jitku Nováčkovou a fotografa Davida Neffa.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353