Česká Miss Jitka Nováčková nebyla ve škole oblíbená!

Nová Česká Miss Jitka Nováčková studuje, jak si ale správně myslí Jan Kraus, má teď dost »missí« práce. „Pořád rozhovory, on-line chaty, až dnes jsem si udělala trochu změnu tady u vás,“ prozradí Jitka a práskne na sebe, že ve škole byla jedničkářka a »bonzák«, který se doma jen svědomitě učil. „Nebyla jsem ve škole moc oblíbená,“ směje se.


Jana Krause zajímá i její vztah s přítelem. Jitka je přesvědčena, že její přítel je pohodář, jemuž její medializace nevadí. Moderátora zajímá i to, co se adeptky na Miss učí během »missího« soustředění. „Vidím pořád fotky, jak nějaké slečny běží do moře, jak běží z moře a tak. Co vám to ještě kromě toho dalo?“ vyzvídá. „Samé užitečné věci,“ tvrdí nová Miss a vysvětlí, že se třeba naučila při rozhovoru držet ruce složené do sebe. „Vypadá to lépe, než kdybych nějak šolíchala rukama kolem sebe. Navíc to hrozně uklidňuje. Zkuste to,“ pobízí Jana Krause.


A prozradí také, že uvažuje o studiu na Univerzitě Karlově, kde ji zajímá obor médií. „Nevím, jestli bych zvládla moderovat, ale zatím nepřemýšlím nad tím, že bych vás teď vystřídala,“ rozesměje Jana Krause.


Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, herec a režisér Radim Špaček a fotograf David Neff budou dnes hosty Jana Krause. Jak se točí postelové scény? Proč byla nová Miss »bonzák«? A jak vypadají katastrofy zblízka? Dozvíte se v premiérovém třicátém prvním díle Show Jana Krause v pátek 1. dubna ve 21.50 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková