Petr Kolář: Vyrůstal jsem na Beatles

Zpěvák, držitel pěti stříbrných Českých slavíků, interpret řady hitů a muzikálová hvězda Petr Kolář přichystal k letošním Vánocům speciální dárek pro všechny své fanoušky. Live set CD+DVD se záznamem úspěšného akustického koncertu z Paláce Žofín z dubna letošního roku potěší svátečně laděnou atmosférou, nápaditými aranžemi a také akustickým podáním oblíbených písní.


„Žofín je krásné, magické místo v Praze a já měl tu čest tam letos odehrát svůj akustický koncert. Na DVD je zaznamenané celé vystoupení. Diváci mohou slyšet jak moje známé písničky, které běžně hrajeme s kapelou na koncertech, tak i ty méně známé, které jsme doposud nehráli. Jako malý bonus jsem si dovolil připravit i jednu z mých nejoblíbenějších písní od Beatles Something. Na téhle muzice jsem vyrůstal a tak jsem byl moc rád, že jsem si na chvilku mohl jejich písničku půjčit a s celou kapelou si jí zahrát,“ uvádí ke své aktuální novince Petr Kolář.


Oblíbeného zpěváka doprovází ve skvělé formě hrající kapela v rozšířené sestavě o smyčcový kvartet a saxofon, jenž podtrhuje melodičnost jednotlivých písní. „Musím říct, že atmosféra byla skvělá a jsem si jistý, že pohoda se přenese i na fanoušky, kteří neměli možnost se přijít na koncert podívat,“ dodává s úsměvem Petr Kolář.


Titul Petr Kolář Na Žofíně vychází 12. prosince 2014 v kompletu CD+DVD, ve stejném termínu bude rovněž nahrávka nabídnuta i v digitálních servisech, jako jsou například iTunes či Supraphonline.

Daruj mi chvíli je ochutnávka z koncertního CD+DVD Petra Koláře Na Žofíně, které vzniklo jako záznam speciálních akustických koncertů:

Foto: Supraphon


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353