Ondřej Brzobohatý: S přítelkyní si někdy vykáme!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show Ondřeje Brzobohatého, který mu předal sví nové, debutové album. „Pořád jedete cédéčka?“ vyptával se Kraus. „Já jsem fetišista, to mě baví, držet v ruce album, knížku a tak…“ vysvětlil Brzobohatý. A Kraus se zajímal o to, jaké je pro Ondřeje být členem poroty v show X Factor. „Nemám s tím žádný problém, snažil jsem se být na všechny slušný,“ popisoval Ondřej. „Na tom si zakládáte, na té slušnosti, to jsem si všiml,“ podotkl Kraus. „Jsem takový staromilec, třeba i v tom, že mám rád ta cédéčka, vinyly, mám rád třicátá léta,“ upřesňoval syn herců Radka Brzobohatého a Hany Gregorové.


A prozradil, že s přítelkyní misskou Taťánou Kuchařovou ho dokonce i baví si někdy vykat. „Už rok je to zábavné, že si s přítelkyní občas vykáme. Třeba mi řekne, když se kvůli něčemu zlobím: Miláčku, nejste dnes poněkud přecitlivělý? A tu situaci to hned odlehčí,“ vysvětloval Ondřej a dodal, že s partnerkou mají také oba rádi uniformy a staré šaty. „Nedávno přítelkyně křtila nějakou knížku o módě za první republiky a měla na sobě šaty, které nosila Adina Mandlová,“ dodal Ondřej. Vysvětlil také, že je příznivcem psaní dopisů a pohledů, že nespoléhá jen na maily. „Je dobré, že podle toho, jak je dopis napsaný, taky poznáte, v jakém rozpoložení ho ten člověk psal,“ podotkl Ondřej.


Jan Kraus se potom zajímal, jaké to je, když Ondřej pod vedením své maminky působí v divadle, které nese jméno jeho otce. „Je to někdy boj,“ přiznal Brzobohatý. „Ale vycházíme si vstříc. Já tam působím jako umělecký dělník. Dělám muziku a už ani moc nehraju. Hraní na pódiu mě tolik nebaví jako muzika. Mám daleko radši, když můžu interpretovat svoje písně než interpretovat text, který někdo napsal,“ prozradil Brzobohatý. A nakonec spolu probrali i jeho nové album Identity, k němuž napsal všechny texty. „Tak nějaký text přečtěte,“ vyzval Ondřeje moderátor. „To je taková docela chytlavá písnička,“ vysvětlil Ondřej, když dočetl jeden z textů. „To jsem pochopil, už když jste to četl,“ dodal ironicky Kraus. A posléze Ondřej prozradil, že text Markýza andělů skládal pro svou přítelkyni. „Tak to zarecitujte,“ vyzval ho Kraus. „Tak spolu,“ navrhl kompromis Ondřej a společně přednesli text k písni. Na závěr Kraus Brzobohatého vyzval, aby zazpíval jednu z písniček z nového alba.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání hudebník a herec Ondřej Brzobohatý, ale i dublérka nahoty Naďa Vinecká. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 9. května ve 22.15 hodin na Primě.
Foto: TV Prima