Tohle je dublérka nahých hereček!

Naďa Vinecká se ráda svléká a dubluje nahé herečky! „Vy jste nahou dublérkou různých hereček. Třeba ve filmu Revival jste hrála nahou Zuzanu Bydžovskou,“ představil ji ve své televizní show moderátor Jan Kraus. „Jednou mi zazvonil telefon a zeptali se mě, jestli bych nechtěla dělat dubla. Tak jsem s tím začala,“ popisovala Naďa začátek své kariéry. A přiznala, že při svých rolích moc nemluví, jen při jedné roli ve hře Lucrezia Borgia měla za úkol křičet, když byla znásilňována. „Tak jsem kvičela a dopadlo to dobře,“ pochlubila se Naďa Vinecká.


„Co na to říká partner, když se ve svých rolích svlékáte?“ chtěl vědět Kraus. „Říká mi: Hlavně nedělej ostudu, miláčku,“ vyprávěla Naďa Vinecká. Vysvětlovala, že při natáčení se za nahotu nestydí, že je zvyklá, že ji stejně pak vidí diváci, takže nehraje hry, při kterých by trvala na tom, aby ji zakrývali a svlékala se jen pro záběr. Moderátor se vyptával, jestli by byl pro Naďu problém, kdyby se svlékla i v rámci tohoto natáčení. „Kdybyste hodně poprosil, možná, že jo. Ale klid, netlačte na mě. Mně je tady stejně horko, možná se za chvíli svléknu,“ vyhrožovala sympatická Naďa, která si za okamžik rozepnula košili a ukázala k překvapení všech nahá prsa pokreslená portréty Jana Krause a Belmonda. „Po natáčení to spolu můžeme zkusit umýt,“ navrhla Ňaďa Vinecká konsternovanému Krausovi.


„To já pak hned poletím domů. Já toho ještě dneska mám hodně,“ vymluvil se okamžitě moderátor. Naďa prozradila, že nahota ji »živí« už třiadvacet let. „Původně jsem studovala veterinu, ale když jsem při první praxi při operaci málem omdlela a totéž se stalo i u druhé, tak jsem pochopila, že musím dělat něco jiného a začala jsem se živit nahotou,“ vysvětlila Naďa Vinecká. A prozradila, že s některými herci se jí jako dublérce točí lépe a s některými hůře. „Třeba s Filípkem Tomsou nebo s Hynkem Čermákem to bylo hezký. Oba byli takoví mladí, voňaví a pevní. Ale když přijde nějaký chlupatý a sejratý chlap, který navíc ani moc nevoní, tak to není nic moc,“ popisovala Naďa Vinecká.


Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání hudebník a herec Ondřej Brzobohatý, ale i dublérka nahoty Naďa Vinecká. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 9. května ve 22.15 hodin na Primě.
Foto: TV Prima