Iva Pazderková: Jsem diagnostikovaný neurotik

Pobavit diváky i svého hostitele přijde dnes večer v televizní Show Jana Krause jako první herečka, jejíž domovskou scénou je Divadlo Na Fidlovačce, zároveň ale také moderátorka a zpěvačka Iva Pazderková, která si získala popularitu jako stand-upová komička v roli blbé blondýny. Na pódiu se uvede vzorným pukrletem, jako by přišla na audienci k britské královně, a bude se snažit překonat svou trému.

AKF_8215
„Já jsem diagnostikovaný neurotik,“ přiznává Iva s tím, že taková nebyla vždy, ale až od nějakých jedenácti dvanácti let, kdy u ní došlo ke změně produkce hormonů v těle. „Výrazně prožívám sama se sebou konflikty, ale zase je výhoda, že když se se sebou hádám, vždycky vyhraju,“ dodává herečka, která se prý dosud úplně nepopasovala se svou výškou 180 centimetrů a čas od času kvůli tomu trpí mindrákem.

AKF_8224
Úzce osobní zónu má moderátor rád, a tak samozřejmě dojde i na dotazy ohledně jejího současného partnerského vztahu. „Je to taková standardka, regulérka, mám pocit, že by tam mohly být i nějaké pětiletky,“ říká se smíchem, „teď dáváme dovolenou, tak uvidíme.“ O svém partnerovi však prozradí pouze to, že je o pět let mladší. Nato se jí dostane od Jana Krause šokující informace, že čím mladší, tím horší, co se plodnosti týče. „Ježišmarjá, tak to jsem to měla udělat úplně opačně, jít druhým směrem, k nějakému starému, dobrému klasikovi!“

AKF_8244
Další diskuze týkající se vlivů na plodnost mužů a hemživost spermií vyústí u Ivy v podnikatelský záměr. „Zdá se mi, že je to díra na trhu. Přeci jenom ta sterilita spermabank je nepříjemná. Kdybyste se ale nabízel vy, tak je to takový lidštější přístup.“ A ihned začne promýšlet název projektu a smluvně dané podmínky. „Já bych vám dělala manažerku. Mohli bychom mít pracovní slogan Dítě s citem. Jakože jste u toho citlivej, umíte navodit atmosféru, popovídat si. Jestliže chceme dělat kvalitní byznys, musíme lidem nabídnout něco výjimečného,“ plánuje umělkyně a na závěr si s Janem Krausem skutečně plácne!
V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Iva Pazderková, varhaník Ondřej Pivec a vědkyně Alžběta Krausová. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 14. června ve 21.35 hodin na Primě.

AKF_8256

Foto: TV Prima