Vinylové elpíčko vychází Evě Hurychové i Robertu N.

Vinlové desky hlásí v posledních letech velký návrat. Elpíčkem se tak dnes může pochlubit Tomáš Klus, nebo skupiny Wohnout, Kryštof, Mig 21 či Barbora Poláková. Na vinylech vycházejí i novinková alba Karla Gotta, Hany Zagorové, Pavla Bobka, Jarka Nohavici, Hany Hegerové či skupiny Olympic a také v reedicích legendární elpíčka minulých let Karla Kryla, Vladimíra Mišíka, Karla Gotta nebo Divadla Járy Cimrmana. Nyní vyjdou nová elpíčka Evě Hurychové a Robertu N. a po dlouhých letech dokonce i vinylový singl.

Hurychova
Už 20. června se na trhu objeví tři nové vinylové desky. Všechny tři vydává hudební vydavatelství MG Music v limitovaném nákladu a v edici Retro. Víc jak třicet let od vydání debutové vinylové LP desky, vychází zpěvačce Evě Hurychové další. První LP z roku 1986 se jmenovalo Dnes na tom záleží a současný novinkový vinyl má název Evina dřívějšího hitu Chybička se vloudí s podtitulem »hity a rarity«. Rarity stojí za to zdůraznit, protože na albu jich není málo.
Svého prvního elpíčka se dočká i zpívající model Robert N. který proletěl naší hudební scénou jako kometa. Za pět let profesionálního zpívání vydal pět alb, jeho písně vyšly na šedesátce CD a účinkoval v hudebních pořadech a estrádách, které vysílala Nova, Prima i Česká televize v prime time. Před deseti lety zmizel ze showbyznysu a nyní se připomíná raritní vinylovou LP deskou Hej, pane diskžokej, která je plná cover verzí hitů sedmdesátých a osmdesátých let minulého století.

Robert N2
Robert N. je protagonistou i SP desky, tedy malé desky, jak se vinylovým singlům před lety říkalo. Na »áčkové straně« singlu je jeho duet s ostravskou rockovou dračicí Tanjou. V roce 1987 vyšel Tanji první singl s hitovým duetem Kam jen jdou lásky mé s Láďou Křížkem. Nyní po třiceti letech vychází Tanji, která už zase naplno řádí na pódiích s metalovým Citronem, další vinylová malá deska, tentokrát s poprockovým duetem Nebezpečná hra, který nazpívala právě s Robertem N.. Na druhé straně je v Robertově podání cover Obyčejnej svět.

Všechny tři vinylové desky si můžete objednat se slevou zde:

http://www.gastro-expres.cz/vinylove-desky/

Foto: MG Music