Druhý nejkrásnější muž planety Martin Gardavský dostal televizní kšeft

Vyhrál v Bangkoku ve finále soutěže Mister International 2011 a byl vyhlášen druhým nejkrásnějším mužem planety. Teď se Martin Gardavský objevil v seriálu ZOO, kde si zahraje asistenta u soudu, kterého pěkně péruje Markéta v podání Michaely Petřeková. Ta ho navíc přiměje, aby prozradil jedno životní tajemství.

Pomáhá jí s případem, a tak chodí často na návštěvu k panu soudci Křížovi, kde Markéta momentálně je. Není se čemu divit, že si proto okolí myslí, že tihle dva mají společného mnohem víc než jen práci. „Natáčení s Maňasem, tedy Martinem, bylo fajn. Největší radost jsem měla z toho, že vedle mě stojí konečně vysoký chlap a nemusím se moc hrbit,“ směje se Michaela Petřeková a není divu.

Gardavský se svými 189 centimetry ostudu rozhodně nedělal. „Nejsem ostřílený, co se týče herectví, a byl jsem dost nervózní. Snažil jsem se naučit text, abych byl připravený. Tereza Brodská i Míša Petřeková mi moc pomohly a s oběma se mi hrálo opravdu dobře. Samozřejmě jsem měl respekt, ale dalo se to zvládnout,“ prozrazuje Martin Gardavský, který si zahrál koncipienta Jiřího Maňase.

To, že po boku Michaely najednou stojí jeden z nejkrásnějších mužů, neměla herečka ani potuchy. „Vážně? To jsem netušila. Je to opravdu fajn a skromný kluk. Věděla jsem, že točí nějaké reklamy a podobně. Jinak s ním byla docela legrace a byl připravený. A taky jsem si ho moc neprohlížela, já mám přece oči jen pro svého přítele,“ poodhaluje se smíchem spolupráci seriálová Markéta.

„Myslím, že spousta lidí neví, že jsem kdysi vyhrál soutěž o nejkrásnějšího muže. Je to dlouhá doba a lidi o soutěži asi neměli takové povědomí. Nevadí mi to, nebazíruji na tom. Nic tak zásadního to pro mě nebylo. Byl jsem rád, že se to stalo, ale je to už dlouhá doba,“ prozrazuje Martin, který má radost, že se dostal na natáčení. Rád by v práci před kamerou pokračoval a castingům se nebrání. Ostatně se tak dostal i do ZOO.

A jakéže to tajemství Maňas měl? „Markéta ho přiměla k tomu, aby se doma svěřil s tím, co ho nejvíc v životě trápí. S tím, že je gay. Mně se to nikdy nestalo. A jestli to poznám? Myslím, že mi můj vnitřní instinkt napoví, jak to ten muž má,“ myslí si Petřeková.

Foto: TV Prima