Berenika Kohoutová: Jsem plná rozporů

Prvním hostem, který po prázdninách usedl na červenou pohovku a vydá se všanc Janu Krausovi v jeho televizní show, byla herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová. Podíváme se na jednu z odvážných fotek z Bereničina instagramového profilu, který prý moderátor rád sleduje.

Vytváření a sdílení fotografií či videí se sexuálním podtextem se prý nazývá sexting a Jana Krause by zajímalo, proč to dělají spíše ženy než muži. „Obecně se ženy víc fotí než muži,“ je přesvědčená herečka, „navíc si myslím, že když se takhle vyfotí kluk, je to divný.“ A protože taková odpověď Jana Krause nemůže uspokojit, dodává: „Myslím si, že muži se obecně takto nefotí, protože jejich mužské ego jim to nedovolí. Ale takoví ti chlapi, co se mají rádi, to klidně udělají. Jenže v tu chvíli já si řeknu – ten o sobě ví, že je hezký, a toho já nechci!“

Navíc se přímo rozčílí nad tím, jak je dnešní svět plný rozporů, kdy na jedné straně do člověka média hučí, aby byl sám sebou a sebevědomý, a na druhé straně mu podsouvají nějaký zavedený ideál krásy. „Já sama jsem úplně plná rozporů,“ přiznává Kohoutová s tím, že se svými kamarádkami baví spíše o celulitidě než o Kafkovi.

Další věcí, která Jana Krause zajímala, je Bereničin úspěšný debutový singl Dělám stojky, který byl inspirován tím, že skutečně na večírcích ráda dělá stojky. „Já prostě na večírku potřebuju být v určitém okamžiku hlavou dolů,“ vysvětlila s tím, že má ráda, když je na večírcích hudba a ona může tancovat, protože ji nebaví jen sedět a pít. Když ale hudba chybí, potřebuje si rozptýlení udělat sama. „Třeba lezu po chlapech. A po vás bych taky určitě lezla, protože si vždy vyhlídnu muže, kteří jsou buď nesmělí, nebo mají takovou tu krustu, že bych si zastřízliva řekla, že po nich nevylezu, a divil byste se, ale vždycky po nich vylezu. Teď už ale nechodím ani na večírky, ani nedělám stojky,“ dodala rezolutně Berenika Kohoutová, která ale jinak prý dělá všechno normálně.

Foto: TV Prima


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353