Anife se proměnila v Čertici

Tanečnice, herečka a moderátorka Anife Ismet Vyskočil Hassan se už několik týdnů živí jako recepční. Ne, že by se jí v showbyznysu nedařilo, ale zkrátka se rozhodla vyzkoušet něco nového a stálého a nechala se zaměstnat v pražském kadeřnickém Studiu MJ. Nedávno tam dokonce skotačila v masce Čerta!


Vyhlášený kadeřník Martin Žifčák, jehož salon se nachází v ulici Karolíny Světlé, uspořádal pro své VIP klienty Mikulášskou party. Z logických důvodů nechyběl ani Mikuláš, kterého představoval moderátor Petr Vojnar. Ten si byl vědom svých pravomocí, a tak přesvědčoval návštěvníky mejdanu, aby recitovali básničky a zpívali písně.


Dorazil i Čert, respektive Čertice. Tu ztělesnila právě Anife, která se – díky svým tureckým genům – nemusela ani moc líčit. Stačilo nasadit si rohy a už to bylo. Společnost jí dělal pohledný mladý muž. Nejednalo se však o nového partnera, ale o syna Hariho. Ani ten nezapřel vrozený temperament a oba – matka i syn – dováděli a bavili ostatní celebrity, mezi nimiž nechyběla moderátorka a herečka Michaela Dolinová, zpěvák a hudebník Marcus Benois Tran a jeho přítelkyně, moderátorka Martina Gavriely. „Tak veselo jsme tu už dlouho neměli,“ smáli se Martin Žifčák a majitelka „přidruženého“ masážního salonu Renata Alvi.

Foto: www.studiomj.eu


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353