Skupina J.A.R. má remixové album Eskalace bobra

Skupina J.A.R. získala za svoje poslední studiové album Eskalace dobra tři Ceny Anděl od Akademie populární hudby (kategorie singl, album a skupina roku). Nyní vychází jeho remixová podoba Eskalace bobra.

01__Ecson Waldes - Biotech studio

Skladeb z oceňovaného alba Eskalace dobra se ujali umělci napříč žánrovým spektrem, aby je upravili podle svého. Vznikla tak pestrá kolekce pozoruhodných remixů, kterou sestavil producent a rovněž remixér Ecson Waldes: „Každý remixér, kterého Roman Holý oslovil, dostal volnou ruku. Bylo pro mne velkým úkolem sjednotit tak stylově různorodou, ale i generačně pestrou hudbu. Po téměř půl roce postupného nahrávání a mixáží v mém studiu Biotech nabízí Eskalace bobra skladby J.A.R. v naprosto novém kabátě. Věřím, že je fanoušci J.A.R. ocení.“

Výtvarný návrh obalu alba navazující na Eskalaci dobra vytvořil ilustrátor, malíř a hudebník Aleš Čuma. Album vychází ve fyzické podobě na CD a 2LP, v digitální podobě je rozšířené o jeden track.

Skupina J.A.R. letos 17. listopadu oslaví 30. výročí svojí existence. Seskupení předních českých hudebních individualit funguje ve složení: Dan Bárta, Roman Holý, Oto Klempíř, Michael Viktořík, Miroslav Chyška, Robert Balzar, Pavel Zbořil, Filip Jelínek, František Kop a Radek Kašpar.

05 Mydy Rabycad a Ecson Waldes

Tracklist:

1. Ještě se připlazíš by Electric Lady

2. Když ti před Moskvou dojde pervitin by Midi Lidi

3. Je to nejistý by Ecson Waldes

4. Jsem vymletej by Michal Skořepa (Stroy)

5. Když ti před Moskvou dojde pervitin by František Štorm

6. Právě jsem se pochcala by Mucha

7. Ještě se připlazíš by Xavier Baumaxa

8. Je to nejistý by Bára Poláková

9. Tři elektrálové (Panička mix) by dalekko

10. Ještě se připlazíš by Midub

11. Je to nejistý by Mňága a Žďorp

12. Sentimentu záchvat by PSH

13. Hlídá nás satelit by Mydy Rabycad

14. Žárlíme na Romana by Monkey Business

15. Tři elektrálové by Midub / digital only

J.A.R. - Eskalace Bobra 04_Xavier Baumaxa s Ecsonem 02_Bara Polakova David Hlaváč 1 01__Ecson Waldes - Biotech studio

Foto: Ecson Waldes


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353