Lanugo představí před Vánocemi v pražském Jazz Dock tři nové singly

Kapela Lanugo připravuje na druhou polovinu příštího roku nové studiové album. Své webové stránky v uplynulých třech týdnech proměnila v hudební »adventní kalendář« a každou středu představila jeden ze svých nových singlů.

Lanugo_Jan_Durina_01

Nové skladby Ovoce, Vlci a Holka, které budou součástí připravovaného alba, Lanugo představí společně s novou edicí merchandisingu na předvánočním koncertu v pražském klubu Jazz Dock ve čtvrtek 21. prosince.

Lanugo_Jan_Durina_03

Tento čtvrtek si prvně zahrajeme v Jazz Docku naše nové písničky naživo. Nicméně ještě než dorazíte na koncert, musíte napsat Rosettě na našich stránkách. Trochu se tam nudí a pozor, dokáže být dosti krutá. Kdo je Rosetta? Jděte na lanugo.cz a poznáte, že i písnička s Vámi může chatovat,“ dodává zpěvačka Markéta Foukalová k novému webu kapely z dílny grafických vizionářů Ex Lovers, na kterém si poslední singly také můžete poslechnout.

Všechny nové singly najdete na webových stránkách: www.lanugo.cz

Koncert: 21.12. Praha, Jazz Dock, 22:00
 hodin

Lanugo_Jan_Durina_04 Lanugo_Jan_Durina_05

Foto: www.lanugo.cz / Jan Durina


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353