V OC Letňany bude řádit Mr. Bean!

Program měsíce září bude v Obchodním centru Letňany opravdu rozmanitý! Osvěžíte si své znalosti o zásadních objevech a vynálezech, které i v dnešní době usnadňují život, vyfotíte se s praštěným chlapíkem Mr. Bean Double a budete mít dokonce šanci proletět se helikoptérou! Letňany nabízí opět vedle pohodlných nákupů také skvělou zábavu.

Mr Bean_Double
Cílem expozice Vynálezy a objevy, co změnily svět, je přiblížit návštěvníkům život našich dávných předků a vymoženosti, které už tehdy mohli lidé využívat. Jen málokdo totiž ví, že již před dvěma tisíciletími byl sestrojen první počítač, objeven princip parního stroje nebo dokonce využívány znalosti moderní nanotechnologie. Pro všechny zvídavé návštěvníky připravilo OC Letňany tématické expozice, kterým dominují nadrozměrné modely s celou řadou zajímavých prvků, doplněné menšími exponáty, zábavnými prvky a informačními panely. Nabýt či osvěžit si znalosti budete moci hned v několika oblastech lidského vědění: České a slovenské vynálezy a objevy, Lékařství – umění uzdravovat, Co nám dala energie, Doprava aneb jsme mobilní, Písmo jako základ kultury, Časomíra a astrologie, Leonardo da Vinci jako vynálezce.
V expozici českých vynálezů a objevů uvítá návštěvníky pohyblivý robot. Dozví se zde, co vynalezli či objevili čeští vědci – například kontaktní čočky, slovo ROBOT, kostku cukru nebo zákony dědičnosti. Slovenské vynálezy zastupuje první deštníkový padák. Pomocí instalované foto aplikace se návštěvník může stát Albertem Einsteinem nebo třeba Františkem Křižíkem. Cílem této populárně naučné expozice je vzbudit zájem dětí o historii, vědu a techniku. Výstava osloví určitě i jejich rodiče, ti si osvěží své znalosti a společně s dětmi stráví příjemné chvíle plné zábavy.
První polovinu měsíce zpestří svým osobitým humorem skvělý (a jediný oficiální!) dablér Mr. Beana. Lehce praštěný chlapík s plyšovým medvídkem Teddym a legračním zeleným autíčkem není nadarmo jedním z nejslavnějších komiků světa. Připomeňte si 11. září jeho nejslavnější scénky a pojďte se společně zasmát! Připraveno bude také unikátní fotostudio Dreamfox, kde bude možné se s ním vyfotit. O víkendu 10. – 11. září mohou návštěvníci OC Letňany zažít úžasný let helikoptérou. Ten mohou získat dvěma způsoby, a to zakoupením vstupenky v hodnotě 600 korun, či jako bonus k nákupu dárkových poukázek nad 1000 korun. Rozdávat se bude omezené množství 125 lístků, s nákupem bude dobré tedy příliš neotálet. Na následující víkend 16. – 18. záží jsou naplánovány oblíbené Dny Marianne. Nezapomeňte si včas zakoupit číslo se slevovými kupónky, které vychází 25. srpna.

Program měsíce září v OC Letňany
od 29. 8. do 18. 9. Probíhá výstava Vynálezy a objevy, co změnily svět
11. 9. – imitátor Mr. Beana
10. – 11. 9. – lety helikoptérou
16. – 18. 9. – Dny Marianne

O Obchodním centru Letňany
Obchodní centrum Letňany bylo postaveno v roce 1999. Toto moderní obchodní centrum s rozlohou přes 125 000 m2 patří mezi TOP 40 obchodních center v Evropě. Návštěvníci zde mohou nakupovat ve více než 180 obchodech. Největší zastoupení mají obchody s módou a módními doplňky. Centrum nabízí bohatý výběr obuvi, sportovního vybavení, hraček a výrobků pro péči o krásu a zdraví. Návštěvníci zde najdou i nejmodernější z hypermarketů Tesco u nás. Mohou využít také řady služeb – od květinářství, přes cestovní kanceláře až po kadeřnictví i čistírnu či se občerstvit v některé z kaváren a restaurací. Součástí nabídky centra je i široké spektrum sportovního vyžití, jako je sportovní centrum, aquacentrum, Hurricane Factory s největším větrným tunelem v Evropě a také zcela nová indoor Surf Arena.

Foto: Obchodní centrum Letňany