Osvědčená značka Rytmus života přináší dva nové časopisy

Od nového roku můžete každý měsíc najít v prodejnách tisku dva nové měsíčníky pod osvědčenou značkou Rytmus života, což je nejčtenější společenský týdeník u nás. Právě teď oblíbený časopis rozšiřuje své portfolio.

První z nových měsíčníků je RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY.
Jde o magazín pod osvědčenou značkou Rytmus života, který je určen ženám, jež chtějí mít někdy čas jen pro sebe. Přináší jim velké množství zajímavých témat pro každý den.
Čtenářky se dozví, jak být šik podle posledních módních a kosmetických trendů. Mohou se inspirovat celebritami a naučit se, jak si s jejich pomocí vytvořit či vyladit svůj osobitý styl. RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY samozřejmě nabízí také domácí recepty na zdravější, chutnější i šťavnatější život, které ženám pomohou omládnout i okouzlit partnera, nebo prostě jen vyřešit každodenní otázku Co uvařit. Za zmínku také stojí praktické návody na tvoření i cvičení v klidu domova, které zvládne opravdu každý. Velkou část nového magazínu pak tvoří témata zaměřená na vztahy a psychologické poradny. Nechybí ani luštění o ceny nebo astrologické předpovědi od známé vědmy Helen Stanku.
RYTMUS ŽIVOTA PRO ŽENY je ideální časopis pro ženy, které si chtějí život užívat plnými doušky. Časopis, s nímž bude dobře nejen ženám.

Druhou novinkou je měsíčník RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI.
Jak sám název napovídá, jde o hvězdný magazín s velkou porcí křížovek, sudoku i osmisměrek o ceny za desítky tisíc korun! Navíc v něm čtenáři najdou zajímavé příběhy ze života českých i zahraničních celebrit. Hvězdami titulní strany prvního čísla jsou herečky Jiřina Bohdalová a Simona Stašová. Jejich životní příběh je nejen zajímavý, ale i velmi dojemný. Magazínu RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI prozradily, co prohloubilo jejich vztah, a proč jsou si navzájem největší životní oporou. Že v časopise není o zajímavé příběhy nouze, dokazuje rovněž hokejista Jaromír Jágr, který sám o sobě říká, že i on se má zač stydět. Inspirací pro čtenáře je také dvaaosmdesátiletá herečka a aktivistka Jane Fondová, která navzdory věku bojuje proti globálnímu oteplování naší planety a nechá se kvůli tomu dokonce zavřít, a to i několikrát do měsíce. Dále mohou čtenáři zavzpomínat třeba na herce Jiřího Hrzána, zpěvačku Vlastu Koudelovou či herce Václava Štekla a mnoho jiných. Přitažlivá je také hlavní výhra prvního čísla nového časopisu RYTMUS ŽIVOTA KŘÍŽOVKY S HVĚZDAMI, kterou je kosmetický den plný zkrášlování v hodnotě 10 000 korun na renomovaných klinikách Petra Clinic.
Prostě luštění s celebritami a navíc skvělé výhry, to je ta nejlepší zábava!

Objednávky: www.jenprocasopisy.cz

Foto: Rytmus života