Nový Pesopark Uhříněves – Váš pes si zaslouží to nejlepší, stejně jako vy

Na okraji Prahy, konkrétně v Uhříněvsi v bezprostřední blízkosti Podleského rybníka, vyrostlo poměrně za krátkou dobu nové sportovně kynologické volnočasové centrum s moderním zázemím a celoročním provozem a možností občerstvení. V areálu mají psi a jejich páníčci možnost vyzkoušet velkou škálu aktivit. Mezi připravovanými akcemi je například kurz první pomoci psovi, pět nejoblíbenějších kynologických sportů nebo výstava na zkoušku. Na své si zde přijdou příznivci agility, obedience, sportu zvaným hoopers, treibballu, sportovní kynologie, dogfriesbee nebo klikru.  Výjimkou nejsou ani obrany a bull sporty. Myšleno je zde i na štěňata, pro které je otevřeno hned několik kurzů, od první socializace až po základy poslušnosti. V Pesoparku ví, že zaměstnaný pes je šťastný pes.

Miroslav Tošnar poslušnosti

V oploceném areálu je možnost parkování a připojení na wi-fi. Pro čtyrnohé mazlíčky je připraven zavlažovaný výcvikový plac, výcvikovová temperovaná jurta, odkládací kotce a v parných dnech psí brouzdaliště i mnoho dalšího. Jednotlivé psí disciplíny jsou vždy vedeny zkušeným lektorem a šanci přihlásit se a vyzkoušet si má každý – začátečníci i pokročilí, bez ohledu na věk či plemeno vašeho psa. Do těchto pravidelných aktivit se v Pesoparku  pořádají další zaměřené akce s možností jednorázové přihlášení pro širokou veřejnost. Chcete chodit se svým psem na výstavu a nemáte s tím ještě žádnou zkušenost? V Pesoparku máte možnost se přihlásit na kurz »Výstava na zkoušku«. Chcete jít na zkoušky poslušnosti a ovladatelnosti, ale nevíte, zda na to už máte? Vyzkoušejte si »Zkoušky na nečisto«, ať víte v čem se můžete ještě zlepšovat. Chcete mít dokonale vycvičeného psa a základy vám už nestačí? Přijďte na lekce Jitky Freibauerové. Máte zlobivého psa? Navštivte lekce s Evou Štemberovou, která má víc jak desetileté zkušenosti s problémovým chováním u psů.

Areál Pesoparku

V nejbližší době se můžete přihlasit do těchto programů: Zkoušky obedience, Kurz pro nejmenší štěňátka, Podleská voříškiáda, Hoopers hry v Pesoparku, Výstava na zkoušku, Agility kurz pro začátečníky, Obedience závody Summer Cup, Kurz psích sportů a dále také tábor zaměřený na agility a hoopers. „Klademe důraz na pozitivní motivaci, výchovu a výcvik psů od malého štěněte, přes dorostence až po šampiona. Postaráme se o městského psíka stejně jako o sporťáka. Nabízíme hodiny s profesionálními lektory i trenéry, kteří mají vždy úsměv na tváři,“ říká o fungování Pesoparku jeho zakladatelka, paní Jaroslava Chlumská.

Pesopark občersvení

Ten, kdo se ještě nerozhodnul, co si se svým čtyřnohým miláčkem vyzkoušet, nezoufejte. Okolí areálu nabízí možnosti krásných procházek a míst ideálních pro venčení. Pokud se chcete jít projít se psem na jiné pro vás neznámé místo a poznat něco nového či jen najít nového kamaráda pro vašeho pejska, máte možnost se přihlásit na akci s názvem »Toulky Podlesákem s Pesoparkem«.

Pesopark skokovka

Ceny jednotlivých kurzů jsou individuální, více informací se dozvíte zde na www.pesopark.cz nebo www.facebook.com/Pesopark

Pesopark

Foto:  www.pesopark.cz