Nejkrásnější francouzské šansony zazní na Paris The Show v Brně

Po velkém úspěchu výpravné Edith The Show, která nadchla diváky po celém světě, přichází její tvůrce, producent Gil Marsalla s novým dílem. Zatímco Edith The Show byla průřez repertoárem královny francouzského šansonu Edith Piaf, Paris The Show představí široký repertoár nejznámějších šansonů z poválečné Francie, největší klasiky, které utvářejí kouzlo a pověst Paříže po celém světě. Zazní písně slavných šansoniérů, jako byli Edith Piaf, Charles Aznavour, Yves Montand, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Jacques Brel a další.

Resize of Paris Directo Prod CAlain Biguet  2014 (148)
Představení nás prostřednictvím originální scény, kterou tvoří dobové dekorace a videoprojekce, zavede do Montmartre, legendární pařížské čtvrti plné kaváren, divadel a kabaretů. V tomto prostředí rozehrává Paris The Show příběh mladé Françoise, která touží stát se slavnou umělkyní. Přichází do Paříže, kde se setkává s Edith Piaf, se kterou se spřátelí. Zároveň zde Françoise nachází i lásku – zamiluje se do zpěváka Julia.

Resize of Paris Directo Prod CAlain Biguet  2014 (125)
Trojice zpěváků, pětičlenná skupina hudebníků a pár tanečníků na pódiu vytváří půvabné představení, díky kterému se přeneseme zpět v čase do Paříže poloviny 20. století. Atmosféru příběhu budou dotvářet písně jako La Foule, Les Feuilles Mortes, Ne me quitte pas, A Bicyclette, Hymne à l’amour, La vie en rose a další. Paris The Show se bude konat 3. prosince 2015 od 19.30 hodin v brněnském sále Sonocentrum.

Resize of Paris Directo Prod CAlain Biguet  2014 (193)

Obsazení:
Anne Carrere (v roli Edith Piaf)
Stéphanie Impoco (v roli Françoise)
Jules Grison (v roli Julia)

Hudebníci:
Arnaud Fusté-Lambezat, Philippe Villa, Guy Giuliano, Laurent Sarrien, Fabrice Bistoni

Tanečníci:
Karine Soucheire a Jeff Dubourg

Paris The Show
3. prosince 2015
19.30 hodin
Sonocentrum, Veveří 113, Brno

Podívejte se na video zde:

Resize of Paris Directo Prod CAlain Biguet  2014 (163) Resize of Paris Directo Prod CAlain Biguet  2014 (153) Resize of Paris Directo Prod CAlain Biguet  2014 (151) Paris-Brno-2015

Foto: www.brnokoncert.cz