Ladies Night v Cinema City nabídne předpremiéru Teorie všeho

Předpremiéra na Oscary nominovaného romantického filmu Teorie všeho, welcome drink a možnost vyhrát úžasné ceny v tombole. Taková bude další ze série Ladies Night, kterou pořádá 17. února 2015 Cinema City Nový Smíchov. Dámy, neseďte doma a vyrazte s kamarádkou do kina!


Film, který účastnice Ladies Night, oblíbeného večera určeného pro dámy, uvidí v předpremiéře ještě dříve, než vstoupí oficiálně do kin, vypráví skutečný životní příběh geniálního fyzika Stephena Hawkinga. Toho na pomyslném kariérním vrcholu kosmologa postihla nevyléčitelná choroba v podobě ochrnutí nervového systému. Přestože mu podle lékařů zbývá jen pár let života, Stephen (Eddie Redmayne) a jeho partnerka Jane (Felicity Jones) se rozhodnou vzepřít osudu a užít si společných chvil. O tom, že toto jímavé romantické drama patří k filmům, které by vám letos rozhodně neměly ujít, svědčí i pět nominací na nadcházející Oscary, a to v kategoriích Nejlepší film, Nejlepší herec a herečka v hlavních rolích, Scénář a Hudba.
Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Odnést si můžete například ceny od Merci nebo Teekanne. Pro všechny příchozí bude navíc coby pozornost přichystán welcome drink.
Vstupenky na Ladies night je možné zakoupit za 199 korun na pokladně kina nebo online na: www.cinemacity.cz.

Foto: www.cinemacity.cz