Kdo bude v roce 2015 pánem silnic? Jeden tip bychom měli…

Ani po představení motocyklu Street 750 nebo zprávě o projektu Project LiveWire , společnosti Harley-Davidson v žádném případě nedochází dech a chystá představení nové modelové řady pro rok 2015. Díky kombinaci prvotřídní aerodynamiky, vzrušujícího zvuku a ergonomie Harley-Davidson opět směle rozšiřuje své řady a představuje jezdcům po celém světě další možnosti, jak se stát pány silnic.


„Široká modelová řada pro rok 2015 opět demonstruje náš závazek dodávat našim zákazníkům to nejlepší. To vše díky našemu přístupu v produktovém vývoji, ve kterém se necháváme vést našimi zákazníky a jejich náměty,” říká Matt Levatich, Prezident a Chief Operating Officer, Harley-Davidson Motor Company. „Spokojenost našich jezdců je pro nás to nejdůležitější a proto vším co děláme, chceme uspokojit jejich potřeby a dát jim co si od Harley-Davidson zaslouží.”

Novinky pro rok 2015 jsou:


Road Glide Special®
Motocykl Road Glide Special je vybaven kapotáží montovanou na rám, která umožňuje proudění vzduchu kolem jezdce. Nechybí dvojitý LED světlomet Daymaker™, prémiový zábavně informační systém Boom! Box, vylepšené odpružení a propojené brzdy Reflex™ s ABS.

Street Glide® Special
Nový Harley-Davidson Street Glide Special je plně nabitá verze oblíbeného touringového modelu, navíc vybavená motorem Twin Cam 103™, Boom! Box 6.5GT zábavně informačním systémem, kapotáží Batwing s deflektorem, dvojitým halogenovým světlometem, koly Enforcer z litého hliníku a propojenými brzdami Reflex™ s ABS.

Ultra Limited Low
Harley-Davidson dále zvyšuje laťku všech ergonomických vylepšení. Nejnižší sedlo a nevyšší pohodlí při jízdě je k nalezení právě u tohoto prémiového touringového motocyklu. To vše v kombinaci se všemi vylepšeními, které přinesl PROJEKT RUSHMORE a klasickým stylem Harley-Davidson.

CVO™ Street Glide®
Hlavní chloubou tohoto motocyklu je jeho nový Boom! Audio systém s výkonem 600 wattů, čtyřmi předními a třípásmovými reproduktory vzadu s až šokující hlasitostí ve výborné kvalitě. Třešničkou na dortu je možnost barevného provedení ve čtyřech barevných kombinacích.

CVO™ Road Glide® Ultra
Mimo spousty chromu a custom laku, nabízí tento super prémiový motocykl aerodynamiku světové třídy, luxusní touringové doplňky a výkon motoru Screamin’® Eagle Twin-Cooled™ Twin Cam 110™.

Nový brzdový systém pro modely Softail®
Nový brzdový systém pro Softail modely přináší lepší odezvu a možnost vyvinout o 40 % nižší sílu při brždění. Nové přední brzdové komponenty zahrnují 4pístkový přední brzdový třmen s písty o průměru 34 a 32 mm, brzdové destičky z vysoce odolného materiálu a nový přední brzdový kotouč o průměru 300 mm. Třmen a brzdový válec byly upraveny tak, aby doplňovaly vzhled každého modelu.

Modelová řada Harley-Davidson 2015, nabízí svěží styl v 8 nových barvách, včetně Custom barev Black Magic a Radioactive Green a nových vločkovitých metalických Hard Candy Custom™ barev Cancun Blue Flake a Quicksilver Flake.

Foto: Harley-Davidson