Karlovarský festival budou provázet nevšední drinky Finlandia

Na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech se letos poprvé představí Finlandia stan s podtitulem »Less ordinary« a nabídne spoustu zábavy a dobrého pití po celou dobu konání festivalu. Drinky budou míchat ti nejlepší barmani z pražského Bugsy´s baru Připraven je i workshop s Tomášem Kučerou, který byl osobním barmanem Roberta de Nira na karlovarském festivalu v roce 2008.


Co se bude na festivalu pít? Ve Finlandia stanu se budou míchat kvalitní festivalové drinky Finladia Big Ginger Theory, Finlandia Psycho Tonic, Finlandia Bugsy´s Rose. Oficiálním drinkem stanu je Finlandia Cranberry Fiction, který je podle slov barmanů z Bugsy´s festivalovou hvězdou plnou svěžesti a autentické chuti brusinek. Nápojový lístek nabídne čtyři shootery, z nichž složení toho čtvrtého je tajemstvím. Při koupi čtyř shooterů navíc můžete získat dárek v podobě festivalové Finlandia masky. Vedle široké nabídky alkoholických nápojů budou k dispozici i káva, čaj a snacky.


V rámci Finlandia programu vystoupí i Finlandia Global ambasador Pekka Pellinen, který kromě krátkého workshopu návštěvníkům stanu předvede ohnivou show.
Finlandia Bar Less Ordinary stan bude stát vedle hotelu Thermal ve středu festivalového dění. Otevřen bude denně po celou dobu konání festivalu od 10 do 4 hodin (ráno) a vstup i wi-fi jsou pro návštěvníky samozřejmě zdarma. Přímo od Finlandia stanu bude zřízena pravidelná autobusová linka do Aeroportu, operující denně mezi 20 a 4 hodinou ranní.

Hudba pod taktovkou DJs z Roxy NoD rozezní Finlandia stan
Finlandia Bar Less Ordinary stan nabídne návštěvníkům letošního Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech nevšední hudební zážitky. Hudební produkce ve stanu bude po celou dobu konání festivalu zajišťovat oblíbený pražský klub Roxy. DJs Finlandia Bar Less Ordinary stanu se postarají o originální sety, z nichž si vybere každý. Uslyšíte dance, house, funk, hip-hop, drum’n’bass a další styly. Kromě skvělé hudby se návštěvníci mohou těšit samozřejmě na Finlandia drinky, které budou míchat barmani z vyhlášeného pražského Bugsy´s baru.
První den zahájí Brit Chris Sandler, rezidentní DJ klubu Roxy, jehož živelně tepající sety v rytmu energic pumpin‘ house můžete znát z klubových nocí Climax. Za mixážní pult se po něm postaví známý DJ Loutka, který svým nabitým house setem rozproudí party. DJ sbíral zkušenosti v předních amsterodamských klubech, v Česku je zapsán jako jeden ze zakladatelů taneční scény.
Další legendou klubové scény, která ve stanu zahraje v pátek 11. července, je Pavel Bidlo alias DJ Bidlo. Své fanoušky si získal při vystupování v Holandsku, Německu nebo USA, kde několik let žil. Posluchači si nikdy nemůžou být jisti jeho stylem, protože DJ Bidlo svými mixy rád překvapuje.
Dále vystoupí Michael C, Robot, Akvamen, Jorgos, Friky, Jana Kománková & Kay Buriánek se skupiny Sunshine, Subgate, RockStar, Friky, 2K & Sweg nebo DJ Cubik a řada dalších.
Finlandia Bar Less Ordinary stan bude stát vedle hotelu Thermal ve středu festivalového dění. Otevřen bude denně po celou dobu konání festivalu od 10 do 4 hodin ráno.

Foto: Finlandia