Jaro startuje na Universal Channel ve znamení úspěšných žen

Skandál a Dobrá manželka – dva dramatické seriály, které sbírají jedno ocenění za druhým, pokračují premiérovými řadami pouze na Universal Channel.


Seriál Skandál si oblíbili diváci celého světa pro svou hlavní hrdinku Olivii Popeovou v podání Kerry Washingtonové, která zde hraje roli tvrdé krizové manažerky pracující pro nejvlivnější osoby politického světa. Olivia dříve pracovala pro Bílý dům a jak se diváci již sami přesvědčili v předcházejících řadách, byla to práce, která ji změnila život.
Nová, 3. řada, nahlédne více do jejího soukromí a postupně odhalí rodinná tajemství, ze kterých jde mráz po zádech. Dozvíme se kdo jsou její rodiče a jak důležití, a pro mnoho jejích nejbližších také nebezpeční, jsou. V několika dílech se jako kandidátka na prezidentské křeslo objeví jedna z bývalých »Přátel«, Lisa Kudrowová, které role vážné, i když svérázné političky velice sluší.
Seriál Skandál 3 má premiéru 24. března ve 21.20 hodin.

Dramatický seriál z právnického prostředí, Dobrá manželka sbírá nominace na nejváženější herecké ceny jako houby po dešti. Skvělé herecké obsazení s Juliannou Marguliesovou v čele, spolu s oskarovým producentem Ridley Scottem, jsou zaručeným receptem na úspěch.
Julianna hraje roli Alicie, jejíž manžel politik v podání “pana Božského” Chrise Notha prošel sexuálním a korupčním skandálem, a jí nezbývalo nic jiného, než se tvrdě pustit do práce.
Uběhlo několik let a z Alicie je skvělá právnička, která si zakládá vlastní firmu. Její odchod z bývalého zaměstnání ale nastartuje tvrdou bitvu o klienty a vlastní existenci a z bývalého nadřízeného a milence Willa se stává úhlavní nepřítel.
Seriál Dobrá manželka má premiéru 6. dubna ve 21.20 hodin.

O Universal Networks International
Universal Networks International, globální televizní divize společnosti NBC Universal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 176 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, 13th Street Universal, Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network, DIVA Universal, Telemundo a Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě.
Universal Networks International také spravuje filmový kanál Movies 24. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí on-air a digitálního zpravodajství na světě, spravuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC New.
Universal Networks International je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia a světově známé zábavné parky. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.

Foto: Universal Channel