Zvířata, jak je neznáte

Poznejte opravdovou elitu mezi psy a seznamte se s těmi největšími boháči mezi domácími mazlíčky. Neméně vás zaujmou zločinci z říše zvířat.

Worlds richest dogs (17)

Vydejte se s námi za zvířaty:
28. 2. ve 22.20 – Nejbohatší psi světa
Od 28. 2. ve 23.20 a ve 23.55 – Na stopě zvířecích zločinů

Yorkshire Terrier Dog Portrait
Yorkshire Terrier Dog Portrait

Nejbohatší psi světa (opakování pátek 3. 3. ve 13.25)
Tito bohatí dědicové všemožných lukrativních impérií nejsou žádnými obyčejnými milionáři. Cestují výhradně limuzínou, spí na zlatem vykládané matraci a nepijí nic, co se jim nenaservíruje v křišťálu. Mají zálibu v diamantech a prázdniny prožívají ve velkém stylu. Oblékají se do nejnovější módy, která stojí malé jmění, pochopitelně doplněné vhodnými šperky. Rychlý výlet soukromým tryskáčem do Mexika pro ně ani nestojí za řeč. V zábavném snímku, ze kterého vám spadne čelist, vás seznámíme s nejbohatšími psy světa. Výčet deseti vůbec nejzazobanějších hafanů také nemůže chybět. A protože součet jejich bohatství činí úctyhodných 660 miliónů dolarů, budete si přát, abyste se do jednoho z těchto rozmazlených chlupáčů rychle převtělili!

Poodle walking down red carpet
Poodle walking down red carpet

Na stopě zvířecích zločinů (11 dílů, dva díly za sebou)
Doktor Rhys Jones bojuje za záchranu ohrožených divokých zvířat na území Walesu. Spolupracuje s policií, skupinami chránícími přírodu a zainteresovanými členy veřejnosti a všichni společně se snaží chránit zvířata před lidmi a lidi před zvířaty. Muž v kómatu způsobeném bodnutím štíra, policista vystrašený tarantulí, sovy trpící nespavostí a vysoká zvěř bez končetin – pro odborníka na divoká zvířata, doktora Rhyse Jonese, je to všechno jenom každodenní dřina. Sledujte, jak tento nebojácný doktor řeší všechny možné zvířecí zločiny i konflikty a setkává se přitom s pachateli, kteří jsou někdy roztomilí, jindy přítulní, ale často také vyloženě nebezpeční.

Worlds richest dogs (9)

Foto: TV Prima