Žhavá reality show Hotel Paradise se vrací na Primu

Chcete zažít několik týdnů plných hříšného lenošení a žhavých momentů? Tak si nenechejte ujít exkluzivní premiéru nejúspěšnější ruské série lechtivé reality show Hotel Paradise – Prázdniny v Mexiku. Kompletní sérii 141 dílů a mnoha desítek pikantních bonusů Hotelu Paradise mohou diváci sledovat od tohoto týdne na Prima-PLAY.cz a HotelParadise.cz.

Hotel Paradise soutezici
Jedenáct mladých a krásných soutěžících stráví v luxusním hotelu v Mexiku jednu z nejžhavějších dovolených svého života. Všichni mají stejný cíl – vyhrát jeden milion rublů a pořádně si tuhle exotickou jízdu užít. A že bude na co se dívat! Mejdany v bazénu, emotivní hádky, slzy i smích, odvážné flirtování a nahá těla. Sledujte on-line vyhrocené vztahy mezi soutěžícími a nechte se překvapit, co jsou někteří z nich pro výhru ochotni udělat.
„Ruskou verzi s českými titulky budeme vysílat na našich webových stránkáchPrima-PLAY.cz a HotelParadise.cz každý den. Navíc máme připraveno mnoho bonusových materiálů včetně desítek dílů z kategorie »Noc ve vile (18+)«,“ uvádí Daniel Grunt, ředitel nových médií FTV Prima.

Hotel Paradise logo

Show začíná poněkud netradičně, když partička mladých Rusů dostala díky výherkyni předchozí série nečekanou šanci – prodloužit si božské prázdniny! Katrin, vítězka předchozí série, se vzdala části své výhry a umožnila tak ostatním pokračovat v zábavné reality show. Hotel Paradise se tak tentokrát přesouvá do Mexika a spolu s ním i pět soutěžících z první řady: výherkyně Katrin, svůdná Vika, »ďáblík« Amina a dvá pánové, přátelé Žeňa a Val. Do reality show přibude hned pět dalších lidí, kteří pořádně zamíchají kartami.

Hotel Paradise soutezici (1)

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari