Voříšková dostane ještě větší čočku než Šafránková v Popelce!

Poptávka po zlých Češích v Americe roste a Voříšková dostane ve čtvrtek ještě větší čočku než Šafránková v Popelce. Česká herecká škola dobývá Ameriku. Neprodukuje totiž romantické pornoherce, kterých je plný Hollywood.


Role záporáků, psychopatů a vrahů bývají pro filmy jedna z nejdůležitějších přísad. Vzpomeňte na Jokera, Hannibala Lectera, pana Burnese. Dobře je zahrát však může být problém – málokterý herec totiž bere z osobní zkušenosti.
Karel Roden ale dokáže v záporných rolích působit tak věrohodně, až leckdo začíná mít pocit, že opravdu má doma schovaných pár mrtvol. V americkém seriálu Pohřešovaný, jenž se natáčel u nás, v divácích kromě něho skvěle budil antipatii i další Karel a absolvent DAMU – Karel Dobrý.


Mile tak všechny překvapil. Snad kromě těch, co ho viděli v roli brutálního nacisty ve filmu Devátý den. Ve čtvrté epizodě seriálu Pohřešovaný, kterou uvede Prima family ve čtvrtek 4. července od 21.35 hodin, scénáristé zašli tak daleko, že ho nechali zmlátit něžnou Oksanu v podání Terezy Voříškové.

Foto: TV Prima