Vinaři se vracejí

Kultovní komediální seriál o víně a lidech kolem něj se vrací… Vinaři se na Primě budou objevovat každou neděli večer. V novém pokračování úspěšného seriálu Vinaři se diváci mohou těšit nejen na své oblíbené postavy z moravských vinic, ale především na další a neokoukané herce na české straně. Děj bude opět prošpikován nepřeberným množství hlášek i řadou komických situací.

prvni klapka Vinari_3
Prostředí seriálu se přesouvá do atraktivních oblastí severních Čech, takže i vizuální stránka projektu bude pro diváky velkým překvapením.
Farář Tomica (Pavel Liška) opouští milovanou křetickou farnost, protože je služebně převelen do severočeského Strdína. Se stěhováním a odlehčením nastalé situace mu pomáhají jeho nejbližší přátelé Pavlíček (Václav Postránecký), Vlček (Hynek Čermák), Tauš (Pavel Nečas), Hřebec (Tomáš Matonoha) a Machr (Lukáš Langmajer), kteří ho na cestě do Čech doprovázejí.

prvni klapka Vinari
Ve Strdíně se Moraváci potkají s partičkou Čechů a z jednoho večerního setkání v místní hospodě vzejde sázka, která zamotá celým dějem. Nezůstane však jen u obyčejné sázky. Případná výhra nad Čechy ale znamená, že se do akce musí zapojit i ostatní Moraváci.
Další příběhy i nečekané nástrahy místních si bohatě užije každý člen Vlčkovy party.

tomica

Vinaři
Režie: Petr Nikolaev a Martin Kopp
Producent: Tomáš Vican
Výkonný producent: Jana Gospičová
Scenáristé: Petr Kolečko, Zuzana Dzurindová, Tomáš Holeček, Jiří Suchý z Tábora, Kryštof Pavelka
Série: 16 dílů / Stopáž: 55 min

postranecky hedvika

Foto: TV Prima

FB_post_chalupari