Poslední zastávka projektu Jedeme řeky přivítá Malátného a Hámu

Třetí a závěrečná zastávka projektu Jedeme řeky připadne na Vltavu. Přesouvá se z původně plánované Lužnice, která má špatné podmínky pro sjízdnost. V pátek 14. srpna si návštěvníci Kempu u Nojdy budou moci zazpívat u ohně s frontmanem Chinaski Michalem Malátným, Michalem Pelantem z Kollerbandu a hereckou dvojicí Aleš Háma a Martin Písařík. O den později s námi bude po vodě do Kempu Vltava pokračovat už zmíněná herecká dvojice Aleš Háma a Martin Písařík. Akce je součástí letní roadshow, kterou pořádají Mapy.cz.

Michal Malatny
Michal Malátný je frontmanem a jedním ze zakladatelů úspěšné rockové skupiny Chinaski, která na hudební scéně funguje již od roku 1994. Na kontě má řadu úspěšných alb, loni na podzim vydala zatím poslední s názvem Rockfield. Jejich písničky jako Drobná paralela, Tabáček, Stejně jako já i Každý ráno si budete moci večer s Michalem také zazpívat u táboráku.
Dalším hostem pátečního programu bude zpěvák a kytarista Michal Pelant, který je známý především z působení v kapele Kollerband. Michal je také jedním z autorů písně Jedeme řeky, ke které složil hudbu, o text se postaral známý komik Lukáš Pavlásek. Radim Pařízek, brand manažer ve společnosti Seznam.cz, který má letní roadshow Mapy.cz i projekt Jedeme řeky na starosti, komentuje dosavadní průběh akce slovy: „Při našich letních cestách po řece jsme spolu s celebritami rozdali 579 plechových hrnečků Mapy.cz, dostali jsme za to od vodáků nejen úsměvy, ale i 14 piv, 4 svačiny a 28 polibků na tvář. U táborového ohně se sešlo na několik stovek vodáků, návštěvníků kempů, ale i lidí z blízkého okolí, kteří si za námi přišli zazpívat a opéct si s námi špekáčky.“

IMG_6218
O zábavu bude postaráno také díky herecké dvojici Aleš Háma a Martin Písařík, která má velmi blízko i k hudební branži. Zmiňme například Alešovu účast v muzikálech, jeho skupinu Hamleti, či vydání sólového alba Plesová sezóna. Martina Písaříka můžeme zase aktuálně vidět v hlavní roli muzikálu Mýdlový princ.
Následující den budeme s programem pokračovat do kempu Vltava, kde budou Aleš Háma i Martin Písařík pokračovat ve skvěle započaté zábavě.
Program v kempech začíná vždy od 20 hodin a je zdarma.
Projekt Jedeme řeky 2015 je součástí roadshow, kterou si na letošní léto přichystala společnost Seznam.cz. Cílem aktivity, která probíhá každý letní víkend, je ukázat veřejnosti, že Mapy.cz umí více, než jen naplánovat cestu z bodu A do bodu B. S pomocí nového Plánovače výletů získají turisté výletní okruh se zajímavými místy na jedno kliknutí, a to kdekoliv v České republice.

IMG_5901

Jedeme řeka 2015 Vltava
14. srpna od 20:00 Kemp u Nojdy (Rožmberk nad Vltavou) – Michal Malátný (Chinaski), Michal Pelant (Kollerband), herci Aleš Háma a Martin Písařík
15. srpna od 20:00 Kemp Vltava (Přídolí) – Aleš Háma a Martin Písařík

IMG_5920 IMG_6319 IMG_6296 IMG_6499

Foto: Championship Music

FB_post_chalupari