Show Jana Krause – Suchánek, Genzer, Sokol, Vodička a playmate Angel Wicky

Herci Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, novinář Milan Vodička a playmate Angel Wicky se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. března ve 21.35 hodin na Primě. Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol – tyto pány není třeba detailně představovat, hvězdy zrušené Partičky nyní aktuálně hrají ústřední trojici v novém filmu Petra Nikolaeva Vybíjená.

kraus

Milan Vodička – známému novináři a autorovi bestselleru Den, kdy došly prachy vyšla nedávno nová kniha Co s námi bude? s podtitulem Stručná historie příštích 20 let. Kniha popisuje budoucnost, která už začala – jen jste si toho nevšimli. Napadlo by vás, že už brzy budou nákupní centra na vymření? Že manželství bude ohroženým druhem? Že bude jezdit méně aut a lidé budou mít rádi sex na dálku? A nejen to: politici budou při kampaních místo batolat líbat důchodce, budou zuřit generační války, soukromí se stane neznámým pojmem, ožijí dávno vyhubená zvířata, ženy si budou vybírat muže, pejskové budou mít právníky, Číňané i Arabové skoupí pole v Africe a děti se budou vyrábět podle přání rodičů. Není to žádné sci-fi ani fantazírování, jen výsledek dlouhodobého sledování trendů, které už běží. Kniha je provokativní, protože nám ukazuje, jak sami žijeme a kam to vede, ale je taky plná faktů a překvapení. Milan Vodička téměř třicet let pracuje jako redaktor MF DNES, kde se zabývá děním ve světě. Proto řadu míst, o nichž píše, osobně navštívil, řadu událostí a trendů, o nichž kniha pojednává, viděl na vlastní oči, a některé dokonce zažil na vlastní kůži.
Angel Wicky – atraktivní Playmate časopisu Playboy, kterou si nedávno vybral pro focení nikoliv erotický, ale módní magazín, americký časopis Modelz View. „Budu první Češkou, která se tam kdy dostala, doufám, že se fotky budou líbit,“ říká třiadvacetiletá temperamentní blondýnka, hvězda filmů pro dospělé doma i ve světě, režisérka erotických filmů. Odmalička ji to prý táhlo k divadlu, měla touhu se předvádět a ráda tancovala. Vystudovala střední školu, ale vysokou, zaměřenou na humanitní vědy a umění, už nedokončila. V osmnácti se rozhodla pro kariéru fotomodelky, striptérky a herečky erotických filmů. Odstřihla minulost a stala se z ní Angel Wicky. Krátce po střední škole nafotila s kamarádkami první odvážné snímky, ale zlom v jejím životě nastal až na vysoké. Tam se seznámila s lidmi z oboru a první kontakty s příslušnými agenturami byly na světě. „Dá se říct, že jsem s erotickým focením začala zhruba v osmnácti letech. Vždycky mě tato práce lákala a zároveň jsem v tom trochu cítila i zakázané ovoce. Jsem exhibicionistka, takže jsem si řekla – proč to nezkusit. Při focení se cítím jako ryba ve vodě, a navíc jsem zjistila, že mě to baví,“ vzpomíná na začátky své kariéry Angel, která se pro dráhu erotické star rozhodla i přes pochopitelnou nevoli svých rodičů. Své pravé jméno neříká, používá jen umělecký pseudonym.

Foto: Prima TV