Show Jana Krause – Sestry Krainová a Maléřová, Josef Pizinger a Monika Ben Thabetová

Sestry Simona Krainová a Yvona Maléřová, cestovatel a fotograf Josef Pizinger a numeroložka Monika Ben Thabetová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. května ve 21.35 hodin na Primě.

Simona Krainová a Yvona Maléřová – sestry, které dokazují, že věk je pouze číslo.

Josef Pizinger – cestovatel a fotograf, manžel Venduly Pizingerové. Cestuje do odlehlých míst za neotřelými zážitky a inspirací. Často se svou ženou Vendulou, dříve Svobodovou, prezidentkou nadace Kapka naděje, kterou poznal už ve svých jedenácti letech jako kamarádku své matky. „Ani si nepamatuju, jestli jsem jí tykal nebo vykal. Určitě jsem jí neříkal teto, ale Vendulo,“ vzpomíná s tím, že tenkrát ani náznakem netušil, že by spolu mohli žít. „To vás nenapadne ani v té největší sci-fi. Myslím si, že Vendulu to nenapadlo, dokud jsem ji nepožádal během jednoho výletu o ruku.“

Monika Ben Thabetová – numeroložka a motivační koučka. „Vaše datum narození je váš rádce a pomocník. Je to taková pomyslná truhla s pokladem, kterou dostane každý do vínku. Bohužel, většina z nás si to ani neuvědomuje. Ale když dokážeme zvednout její víko a nahlédnout dovnitř, světlo z lesku, ta nesmírná záře pokladu, nám ukáže tu správnou cestu, ten správný směr,“ říká uznávaná koučka a numeroložka. Její schopnosti využívají i velké firmy nebo vrcholoví sportovci.

 

Foto: TV Prima