Show Jana Krause s Květou Fialovou

Na červenou pohovku Jana Krause se tentokrát posadí herečka Květa Fialová, skladatel a zpěvák Václav »Noid« Bárta a transsexuál Mike Perry. Premiéru dvacátého osmého dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 11. března ve 21.50 hodin na Primě.


Legenda českého filmu a divadla, herečka Květa Fialová, proslula nejen svými rolemi
a svou životní moudrostí, ale i neotřelými názory na život. Jak se naučila vnímat svět z té pozitivní stránky? Proč stáří považuje za nejúžasnější období života?
Hudebníka, skladatele a zpěváka Václava »Noida« Bártu veřejnost dříve vnímala jako manžela Lucie Bílé. Dnes se prosazuje svou tvorbou – jako autor hudby k filmu Kajínek či jako výrazná postava muzikálů Robin Hood a Jesus Christ Superstar.
Mike Perry byl ještě před dvěma lety ženou a matkou. O své proměně v muže napsal autobiografickou knihu Klec pro majáky. V Česku šlo o první literární transsexuální zpověď. S rozhodnutím stát se mužem čekal až do svých 50 let. Jaká byla reakce jeho tehdy osmnáctileté dcery?
Lístky na natáčení jednotlivých dílů v Divadle Ponec je možné zakoupit na www.ticketportal.cz. A na stránkách www.iprima.cz/showjanakrause najdete odvysílané díly ve video archivu.

Foto: TV Prima