Show Jana Krause – Jana Nagyová, Eva Adamczyková a Martin Haluzík

Herečka Jana Nagyová, snowbordistka Eva Adamczyková a diabetolog Martin Haluzík se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 17. května ve 21.35 hodin na Primě.

Jana Nagyová – představitelka legendární princezny Arabely, která se po letech vrátila před filmovou kameru. Pamatujeme si ji hlavně jako výše zmíněnou princeznu ze stejnojmenného seriálu. Hereckou kariéru ale Jana Nagyová po revoluci pověsila na hřebík. Naštěstí ne napořád. Loni se kvůli natáčení pohádky Princ Mamánek objevila znovu před kamerami. Zahrála si také ve slovenském seriálu Sestřičky nebo v celovečerním filmu Dvě slova jako klíč. Jak dnes vidí sama sebe? „Dříve jsem se trápila kvůli nepříjemným věcem, které o mně třeba psali. Teď to házím za hlavu. Jsem velká optimistka a mám ráda život.“

Eva Adamczyková – snowboardová královna, která rok a čtvrt po zlomeninách obou kotníků ovládla šampionát v gruzínském Bakuriani, kde suverénně vyhrála všechny čtyři jízdy včetně finále. „Musela jsem vyhrát, abych měla zlato i jako Adamczyková,“ vtipkovala bezprostředně po závodě a narážela tím na to, že své dřívější úspěchy posbírala pod dívčím jménem Samková. Teď ji čeká další velká výzva – bude tančit v televizní reality show StarDance a navíc proti svému manželovi, herci Marku Adamczykovi.

Martin Haluzík – diabetolog a přednosta Centra diabetologie IKEM. „Česko je dlouhodobě na vrcholu evropské stupnice obezity. Index tělesné hmotnosti má 70 procent mužů vyšší než 25, což značí nadváhu, nebo dokonce obezitu. O něco lépe jsou na tom ženy – problémy s váhou má polovina z nich,“ říká přední český obezitolog, podle kterého by tato situace mohla mít brzy řešení – ze západní Evropy a Ameriky k nám míří účinné léky.

 

Foto: TV Prima