Kolotoče, šusťákovky a závěje Vitacitu – tak řádila Bára Poláková s Janem Cinou a Markem Adamczykem

V songu DESE jsou hned dva hosté, a to Bářini kamarádi Jan Cina a Marek Adamczyk. Jde už o druhý singl alba ON/OFF, které Bára Poláková vydá oficiálně 26. května.

Singl DESE vás na první poslech chytne nakažlivým elektronickým beatem a naprosto originálním soundem. Ve skladbě Báru skvěle doplňují herci Jan Cina a Marek Adamczyk. V klipu pak tvoří partu, která si naplánovala svůj mejdan na kolotočích. Na místě ale potkají svá druhá já, kterým se jejich party zrovna dvakrát nelíbí. Klip, který režíroval Tomáš Hodan, je laděný do veselého retro nádechu, pestrých oblečků, crazy účesů, neskutečných tanečních kreací (které vznikly pod vedením Marka Zelinky) a hlavně úsměvů od ucha k uchu. Z videoklipu je vidět, že jeho natáčení byla hlavně zábava.

Bára Poláková k tomu doplňuje: „Celý den pršelo, momenty se sluníčkem jsme těžko vyzobávali, takže byl docela oříšek vytvořit pak ze záběrů happy vyletněnou atmosféru. S Honzou i Markem jsme ale dlouhá léta kamarádi a máme se rádi, i díky tomu se klip vlastně skvěle povedl a má takovou super přirozenou atmosféru.“ Trojice Ivan Stekla, Martina Čechtická a Ema Střítežská se postarala o skvělé kostýmy, natáčelo se na pražském Výstavišti.
Skladba DESE je po songu Sousedův trávník už druhým singlem, který Bára Poláková z nového alba ON/OFF zveřejnila. To vyjde oficiálně 26. května prostřednictvím digitální distribuce, v plánu je také vydání fyzických nosičů, konkrétně vinylů a audio kazet. Půjde o její třetí řadovou desku.
Bára Poláková je pětinásobnou držitelkou cen Anděl, získala je za svoje dvě dosud vydaná alba.

Na klip se můžete podívat zde:

 https://www.youtube.com/watch?v=CXiMLWYUm1g

 

Foto: Championship Music