Show Jana Krause – Hynek Čermák, Milan Peroutka a Karolína Hubková

Herec Hynek Čermák, zpěvák Milan Peroutka a řidička tramvaje Karolína Hubková se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. září ve 21.35 hodin na Primě.

Hynek Čermák – herec. „Nechtěl jsem už déle být v angažmá, je to hrozně svazující a měl jsem potřebu zkusit něco nového. Tak to se mnou občas bývá,“ říká padesátiletý herec.

Milan Peroutka – zpěvák a moderátor. „Mohl jsem to zapřít, nějak to jde vždycky. Ale když to člověk uvnitř ví, tak není na co čekat. Život je krátký,“ říká mladý umělec, který se během léta postaral o rozruch v českém showbyznysu – svatbou s přítelem Dominikem dal veřejně najevo svou orientaci. Proč s tím vyšel ven až ve svých třiatřiceti letech? „Dlouho jsem nemohl najít toho správného člověka, který by mi za to stál. Teď tu osobu mám, takže není co tajit.“ O svých pocitech navíc složil novou písničku a natočil k ní emotivní videoklip.

Karolína Hubková – nejznámější řidička tramvaje v Česku. „Řídit metro by mě nebavilo kvůli neustálé tmě. Řídit autobus mě sice láká, ale ne ten moderní. Možná kdyby šlo o nějaký starší kousek. Takže zbývá tramvaj. Pro Prahu ikonická forma dopravy. Koleje dávají jasný směr, což mi vyhovuje,“ říká Karolína Hubková, hvězda sociálních sítí a pražského dopravního podniku. Přes deset let řídí tramvaje a píše o tom na svém blogu Deník pražské tramvajačky, který sledují tisíce lidí.

 

Foto: TV Prima