Seriál Modrý kód má novou hereckou posilu

Třicetiletá herečka Patricie Pagáčová přijala novou roli a od příštího roku ji budeme pravidelně vídat v seriálu Modrý kód na Primě.

Oblíbená herečka má za sebou první natáčecí den. Zeptali jsme se jí, jak se na novém pracovišti cítí? „Moc se mi tady líbí, je to úplně jiné prostředí, protože se děj Modrého kódu odehrává v nemocnici, na urgentu. Navíc si myslím, že nemocniční prostředí je pro diváky vždy velmi zajímavé, protože všichni k doktorům vzhlížíme a zajímá nás, co se děje pod pokličkou, takže se mi tady opravdu moc líbí,“ popsala první pocity z natáčení herečka.

První scény natáčela herečka s Ondřejem Rychlým. „První, s kým jsem se na place Modrého kódu potkala, byl Ondra Rychlý. Ten pomalu začne jako první zjišťovat, co jsem vlastně zač, tedy společně s diváky. Můžu prozradit, že se jmenuji Laura, to se mi moc líbí, měla jsem kočičku Lauru, tak to mi přijde vtipný. Je to mladá, velmi ambiciózní holka, má vystudované dvě vysoké,“ prozradila herečka.

A co rozhodlo, že herečka nabídku přijala? „Hlavně mě lákalo být zase někým jiným, zahrát si po čase novou postavu. A jsem moc ráda, že nehraju žádnou blbou blondýnu, protože ty teď většinou ztvárňuju v divadle. Hraju inteligentní mladou slečnu, takže jsem ráda a moc se na to těším,“ práskla nám Patricie, která by dějem Modrého kódu měla zamíchat během jara příštího roku. Jestli však doplní lékařský tým rubavských lékařů, tak na to si budeme muset počkat.

Foto: TV Prima