Prima Cool vypravuje do světa nový panský magazín coolMEN

První díl nového pánského magazínu coolMEN je tady! S moderátory a beatboxery Nastym a En.Dru mrkneme na letní fesťák a testnem si všelijaký jeho pochutiny. Taky vyzkoušíme jednu adrenalinovou skákačku, vymácháme se v pivu a probereme ženský se stříbrným olympijským borcem Vavřincem Hradilkem.


Nasty a En.Dru se za všechny český chlapy vydali testnout jídlo na letní sportovně hudební festival. Každej moc dobře ví, že je to někdy na letních akcoškách o hubu. Takže si naši moderátoři prostřeli u tří stánků, nacpali si bříška a zdá se, že kupodivu přežili.


Protože naši hoši milujou adrenalin, zastavili se na High Jumpu. Skákačka je uchvátila, a tak spustili pokec s nejlepšíma borcema, co jumpovali do vody i z dvaceti metrů.
Do pořádnýho chlapskýho magazínu patří pivo! CoolMENi tedy všem ukážou, jak bejt naloženej půl hodiny v super pivásku, a přitom se neschlemtat až k bolehlavu.


A nejlepší přijde na konec. Nasty a En.Dru si totiž dali sraz s Vavřincem Hradilkem. Náš stříbrný olympionik je chlapák, jak se patří, a ženský na něj určitě letí. Bude dost zajímavý si s ním o vnadnější polovině lidstva pokecat.
Nový magazín pro všechny kluky a muže i pro krásky, kterým chlapskej humor není cizí, otevře svůj coolMENovský pohled na svět poprvé tento čtvrtek 23. srpna od 22.15 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima