Prázdniny – To neuděláš

Zdeno, Laco, Jano a jejich ratolesti se v hospodě potkají s místními zlými hochy. Z těch se vyklubou staří známí – rivalové, které tři bratranci kdysi porazili ve hře „To neuděláš“. Děti to hned zaujme, ale Zdeno ani jeho dva kamarádi jim nechtějí o hře nic říct. Provokace Tibora, Pišty a Lojzy si nevšímají. To ale jen do chvíle, než jsou vyzváni k odvetě. Uvidíte už ve středu 9. srpna ve 20.15 hodin na Primě v sedmé epizodě seriálu Prázdniny.

Prazdniny_07
Laco se rozhodne výzvu místního známého tria přijmout, a díky prosbám dětí se přidají i jeho dva bratranci. Pravidla jsou jednoduchá – splnit úkol vymyšlený soupeřem. Úkoly jsou však zákeřné. Děti se ze hry ohromně těší, i když místy to vypadá, že větší radost mají dospělí. Pro hru se zcela nadchnou a za každou cenu chtějí potvrdit vítězství, které získali před více než dvaceti lety. Jano dětem hru zakáže, jenže, jak známo, zakázané ovoce nejlíp chutná. Děti začnou hru potají hrát…

PR_21

Na obou stranách soutěžních barikád zaznívají mnohdy bizarní výzvy ke splnění úkolů. Nechybí mezi nimi krádež sousedovy kozy April, plašení ryb místním rybářům, medvědím kostýmem maskované „vypůjčení“ si traktoru bez vědomí majitele či předvedení nejlepší verze Labutího jezera na náměstí. Potvrdí Jano, Zdeno a Laco svou převahu v této hře a zopakují si pocity vítězů jako před lety?

koza April
Sledujte sedmý díl seriálu Prázdniny ve středu 9. srpna ve 20.15 hodin na Primě.

IMG_8879

Foto: TV Prima