Porota vyslala blejsknuté COOL hrdiny do dalšího kola

Ve středu 23. března se sešla porota soutěže Blejskni se jako COOL hrdina. Vybrala příspěvky, kterým udělí speciální ceny Prima COOL i pořadu Re-Play, a vyslala do druhého kola soutěže 18 snímků. V něm už určí vítěze i výherce cen pro druhé a třetí místo sami diváci. Výsledek celé soutěže bude znám 1. dubna 2011, v den, kdy mladý televizní kanál slaví své druhé narozeniny.


Soutěž, ve které soutěžící měli sebe sami upravit do podoby postav ze seriálů nebo sitcomů televize Prima COOL a vyfotit se, uzavřela 20. 3. své první kolo. Rozhodnutí, které ze snímků postoupí dále, bylo plně na porotě složené ze zástupců televize a moderátorů pořadu Re-Play.
V porotě za Prima COOL usedla Silvie Šustrová (editorka seriálů FTV Prima), Pavel Kohout (senior manažer interaktivní komunikace) a Ondřej Těšínský (editor webové komunikace). Předsedou poroty byl Filip Sychra (PR koordinátor Prima COOL). Za COOL nováčka – pravidelný magazín o PC hrách Re-Play – se rozhodování zúčastnili další dva porotci Alžběta Trojanová a Mikoláš Tuček, moderátoři tohoto pořadu.


Postup do druhého kola soutěže mohla zajistit jen skutečně rozpoznatelná podoba s některým z hrdinů zmíněných pořadů Prima COOL, které za své bezmála dvouleté působení televize odvysílala. Výhodou pro postup fotografie dále bylo i kreativní ztvárnění jejího obsahu.
Porota vybrala 18 snímků, které splnily zadání soutěže, a také již udělila dvě speciální ceny za televizi Prima COOL a pořad Re-Play. Výherci těchto cen budou ale uveřejněni až 1. 4. 2011, v den vyhlášení výsledků celé soutěže, aby tento výběr neovlivnil další průběh soutěže. Ovšem všichni soutěžící, jejichž snímky postoupily se již nyní mohou těšit na cenu za postup – frisbee s hravou úpravou loga TV Prima COOL.


Ve druhém kole soutěže (25. 3. – 30. 3.) budou moci rozhodnout sami příznivci televize a soutěžících, který snímek vyhraje nebo se umístí na druhém a třetím místě. Rozhodující pro konečné pořadí snímků bude obliba fotografií na adrese: http://www.facebook.com/#!/primacool?v=photos.
Výherci všech ocenění i vítěz diváckého hlasování budou oznámeni v den druhých narozenin televizní stanice Prima COOL, 1. 4. 2011, na jejích webových stránkách www.prima-cool.cz.

Foto: TV Prima