Podzimní Fabia You Fest přivítá fanoušky skvělé hudby, youtuberingu i gamingu

Prima Cool a televize Óčko připravují třetí ročník vymazleného festivalu pro všechny fanoušky skvělé hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, fashion i fresh foodu. V pořadí již druhá letošní akce Fabia You Fest se uskuteční v sobotu 3. listopadu v prostorách Průmyslového paláce v Praze. Návštěvníci se mohou těšit na nabitý hudební i doprovodný program, ve kterém nebudou chybět interpreti, jako jsou Slza, Vojta D., Sima, Dara Rolins, Adam Mišík, Milan Peroutka a kapela Perutě, ATMO Music nebo Jakub Děkan. Celodenní program potom završí Paulie Garand a jeho Special show feat. EGO, Lvcas Dope a spousta dalších.

FABIA YOU FEST 1

Tradičně nebude chybět nadupaná Gaming zóna, která přinese vyvrcholení podzimní sezóny Fortuna Cool CS:GO Ligy, kde se utkají těsně před Mistrovstvím ČR v PC hrách jen ti nejlepší z nejlepších. Samotnými zápasy diváky provede absolutní komentátorská a analytická špička v podání Ivana „Dev1“ Lazarova, Damiena „Dee Thane“ Danteho, Romana „Blade“ Pilného a dalších. Na stánku Komerční banky si budou moci návštěvníci poměřit své síly se špičkovým hráčem CS:GO nebo zapařit FIFA 19. U stánků Real Geek a Fadee bude k zakoupení spousta herních předmětů a oblečení oblíbených předních youtuberů. Na akci se představí třeba youtuber House, Luboš Je Celkem Fajn nebo Anna Šulc. K dispozici bude samozřejmě také našlapaná herní Cool zóna s virtuální realitou a populární hrou z české dílny Beat Saber.

photo: Lukas Neasi
photo: Lukas Neasi

Spoustu aktivit a zábavy v gaming zóně nabídne také společnost Hasbro. Transformers doslova ovládnou celou zónu a nabídnou hraní s novou filmovou řadou Bumblebee nebo focení s transformerem v životní velikosti. Živé Monopoly si pak budou moci návštěvníci zahrát v úplné novince Cheaters edition, chybět ale nebudou ani další Hasbro gaming produkty.

Titulárním partnerem letošní akce je Škoda Auto, která si pro návštěvníky připravila hned několik aktivit. Jednou z nich je například možnost usednout do profesionálního rallye simulátoru závodního speciálu Fabia R5, ve kterém se mohou pokusit o pokoření zlatého času, zajetého továrním pilotem Janem Kopeckým v rámci soutěže Natři Honzu. Na místě budou i Škoda RC modely, na závod s nimi mohou návštěvníci akce vyzvat třeba svého oblíbeného youtubera. Chybět nebudou učňovské prototypy vozů, zhotovené samotnými studenty Středního odborného učiliště strojírenského Škoda Auto, které vycházejí z aktuálně nabízeného portfolia modelů značky Škoda. Cílem jejich vývoje je rozvíjet kreativitu a technickou kompetenci studentů během jejich studia a odborné praxe.

FABIA YOU FEST 3

Dámy jistě ocení Avon Dream Zone s celou řadou odpočinkových aktivit. Budou se moci nechat nalíčit, zaplést si copánky s kanekalonem, nalakovat a ozdobit si nehty nebo vyzkoušet čokoládovou masáž rukou. Chybět nebude ani aplikace ozdobných kamínků na obličej nebo airbrush. Kreativní pak budou workshopy, ve kterých se návštěvnice naučí vyrobit krásné čelenky nebo zajímavě přetvářet trička. Na závěr pak jistě využijí možnost vyfotit se ve fotokoutku. Ani pánové nepřijdou zkrátka, pro ty bude připravena Men zóna.

FABIA YOU FEST

V průběhu celého dne si budou moci návštěvníci vychutnat hned několik skvělých hudebních vystoupení a autogramiád oblíbených interpretů. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla? Food zóna nabídne nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů, ať už se jedná o americkou, českou či vietnamskou kuchyni.

Foto: TV Prima