Po prázdninové pauze se na obrazovky vrací seriál Ordinace v růžové zahradě 2

Na obrazovky TV Nova se v úterý 28. srpna vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Diváci se na premiérové díly mohou těšit každé úterý a čtvrtek ve 20.20 hodin.


Ordinace v růžové zahradě 2 vstupuje do další sezony a možná právě proto, že zpříjemňuje divákům úterní a čtvrteční večery už řadu let, stále patří k nejoblíbenějším pořadům televize Nova. Nová sezona přinese napínavé příběhy a zápletky plné emocí a zvratů, které ovlivní životy hlavních hrdinů.


Kamenický tým na podzim posílí Lukáš Hejlík coby chirurg Jáchym Kalina. „Jáchym je podle mě zcela bezzávazkový týpek, chytrý, šikovný, sympatický kluk, kterému projde malá rošťárna, ale dost možná i velký průšvih,“ říká Hejlík.


Tragická nehoda postihne rodinu doktora Mázla. Při cestě z dovolené budou mít autonehodu. „Celá sezona začne velmi dramaticky. Čestmíra doběhnou rodinné problémy a vztah mezi ním a Magdou se začne hroutit,“ prozradil představitel Čestmíra Mázla Petr Rychlý.


Z dovolené se vrací také přátelé Dalibor Frynta, Ota Kovář a Kateřina Vránová, kteří se rozhodli, že se rakovinou porazit nedají. Jejich odhodlání ale naráží na zjištění, že má Dalibor metastázy na mozku. Jeho stav se zhorší natolik, že zůstane připoután na lůžku. „Daliborovi jsem chtěla svatbou dokázat, že je zdravý natolik, aby si mě mohl vzít a že má ještě před sebou nějakou budoucnost. Byla to svatba jen naoko, ale udělala mu radost – alespoň doufám. Můžu vám říct, že to, co se bude dít teď, bude hodně dramatické,“ říká Jana Stryková alias Kateřina Vránová.


Na podzim se diváci mohou opět těšit na Zdenu Tichou a Davida Suchého v podání Dany Morávkové a Jana Čenského. Zdenu se stává ideální matkou a hospodyní. Zdenin manžel David začíná z manželství unika a navíc Zdeně vyčítá, že dává přednost domácnosti před vším ostatním.

Foto: TV Nova