Pekelná výzva (7. díl): bolest a tekuté zdraví…

Už ve čtvrtek 28. března uvidíte na obrazovce televize Prima Cool další Pekelnou výzvu, tentokrát s pořadovým číslem sedm. Pět soutěžících, šest bolestivých hracích kol a na konci možná výhra až 100 tisíc korun. Dočkáme se jí konečně? A kdo se tentokrát doslova protrpí do finále?


Soupiska hráčů pro dnešní boj o možných 100 tisíc korun je následující: Tereza, Vojta, Robert, Petr a Kryštof. Než se ale soutěžící vrhnou do hry, musí nejprve trochu poznat jeden druhého. K tomu slouží jako obvykle velmi netradiční dotazník. Z něj se například dozvíte, jaké to je pracovat u Hradní stráže, komu se povedlo z dost citlivého místa v zadní části těla odpálit raketu a proč to udělal (že by byl opravdu pro každou prdel?), kdo přišel o nevinnost v domě rodičů partnera a ti to navíc viděli nebo kdo skákal před matkou svého partnera z balkonu prvního patra a kupodivu skočil – opět na balkon.


Po zahřívacím dotazníku následuje rovnou první kolo. Kromě toho, že musejí, jak už to z Pekelné výzvy dobře znáte, odpovídat na otázky, zkrášlí soutěžící svůj obličej kolíčky na prádlo. Kupodivu zvládají obojí: správné odpovědi začínají na J i krášlení obličeje. Tereza si k tomu ještě báječně prokrví T-zónu a muži by zase ke konci prvního kola naprosto suverénně zvládli strašení malých dětí. V duchu hesla »Nejlepším bzučákem je bolestivý výkřik« poté pokračuje i druhé kolo a s ním i zkrášlování, tentokrát konkrétně Kryštofových nehtů.
Ve třetím kole pak přijde ještě více bolesti. Co by to byl štáb za hostitele, kdyby soutěžícím nenabídl občerstvení? A ne tak ledajaké! Pít se bude koncentrované zdraví, zdarma, a když hráči budou správně odpovídat, dostanou možnost vyhrát až 100 tisíc korun. To by ovšem museli vědět, kolik let jim musí být, aby mohli volit, nebo ve kterém roce padla Berlínská zeď. Ale třeba nápoj pomůže. Ostatně uvidíte. Následující čtvrté kolo patří k jedněm z vůbec nejkrutějších, protože moderátorka Iva Pazderková pozvala dva hosty: Silného a Silného. A když se do vás pustí tihle, kdo by přemýšlel nad tím, z čeho se míchá Cuba Libre, nebo dumal nad názvy tří bylinek? Takže v pátém kole konečně přijde na řadu – a k duhu – trocha domácího odpočinku. Nelze se co divit, že se soutěžící budou ze široka usmívat.


I když bolesti je v sedmém díle mnoho, finále je tentokrát velmi těsné a nepostupujícímu unikne jen o …řekněme nedostatek tekutin v určitých tělesných partiích. Poslední kolo je pak jako už tradičně o boji nejtěžším – totiž o tom, kdy člověk bojuje sám se sebou. Nakolik bude po tomto utrpení vítěz schopen odpovídat na jednoduché otázky typu kdo vynalezl hromosvod nebo která modelka žije střídavě v Monaku a v Praze, se podívejte ve čtvrtek 28. března od 20.15 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima