Party Zone na MTV s předními českými »dýdžeji«

Pořad Party Zone na MTV budou od 25. března 2011 pravidelně každý pátek kompilovat oblíbení domácí diskžokejové. Za mixážním pultem se v prvních třech týdnech vystřídají Ladida, Trafik nebo Michael Burian. Zažijte jedinečný taneční mejdan s předními českými DJs přímo ve svém obýváku!


Party s předními českými DJs mohou diváci MTV zažít přímo u sebe doma! Stačí si každý pátek a sobotu zapnout pořad Party Zone a oddávat se jedinečným mixům oblíbených českých DJs. V pátek 25. března 2011 bude mixážní pult ovládat úspěšná česká »dýdžejka« Ladida. Týden nato vytvoří playlist Party Zone DJ Mike Trafik a 8. dubna 2011 se představí jeden z nejznámějších umělců moderní hudební scény, DJ Michael Burian.


DJ Ladida si během své úspěšné kariéry zahrála na největších technoparty světa, například na berlínské Loveparade, kde se objevuje pravidelně každý rok. Mixovala po boku největších ikon světové taneční muziky Carla Coxe či Jeffa Millse a stihla namíchat pátý díl úspěšné kompilační řady Techno Energy. DJ Mike Trafik patří k nejzářivějším hvězdám českého DJ´s nebe, je producentem a koncertním DJ kapely rapové skupiny PSH a člen labelu Bigg Boss. Prosadil se i jako spolutvůrce nejposlouchanějšího hip hop a R’n‘B pořadu na českých rádiích (Black Starr). V roce 2004 získal jako jediný DJ na území Československa ocenění ITF Europe Champion. DJ Michael Burian je v současné době jedním z nejvyhledávanějších dýdžejů střední Evropy a jeho vystoupení můžeme slyšet na eventech po celém starém kontinentu. Jako první český DJ získal počátkem roku 2008 pozvání na Winter Music Conference v Miami. Jeho mezinárodní vystoupení a další tři koncerty v pražské metropoli vidělo přes čtyřicet tisíc fanoušků.


Pořad Party Zone běží na světové MTV už od roku 1987, kdy byla taneční kultura teprve v plenkách – od té doby nejen drží prst na pulsu scény, ale přímo ji formuje. Mixuje nové i starší songy, od garage přes house, techno a trance po drum’n’bass, a přináší hutný tok všech úspěšných tanečních hitů.

Party Zone na MTV
Každý pátek ve 22:50 hodin v premiéře
Každou sobotu ve 22 hodin v repríze

Foto: TV Nova